Adaptica a.s.
Králova 1a, Brno
(Tyršovo nábřeží 5183, Zlín)

Konzultant / Analytik ERP

Sotva jsme zapojili nového kolegu do týmu, vypisujeme nové výběrové řízení a hledáme další posilu na pozici "Konzultant informačního systému / Analytik ERP / Business Analytik"

Co bude Tvoje hlavní pracovní náplň?

  • Analýza firemních procesů
  • Implementace funkčností u zákazníka
  • Analýza požadavků našich zákazníků a tvorba návrhu jejich řešení
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s našim vývojovým oddělením
  • Školení zákazníků

Bude fajn, jestli je Ti vlastní:

  • Analytické myšlení
  • Znalost základních firemních procesů
  • Schopnost zdokumentovat pracovní postupy
  • Značné komunikační dovednosti (schopnost vysvětlovat i naslouchat; pochopit a vybrat podstatné)
  • Zkušenosti s prací konzultanta nebo přímo implementací jsou výhodu, ale nejsou podmínkou.
  • Přátelské vystupování a radost z týmové spolupráce jsou pro nás základ

S kým budeš pracovat?

Jednoduše - celým týmem. Naše implementační týmy jsou složeny s vývojářů, konzultantů, analytiků, architektů řešení, projektových manažerů a administrativní podpory.

Co nabízíme

  • Opravdu zajímavou a různorodou práci
  • Pohodový kolektiv
  • Dobrou náladu na pracovišti (a výbornou kávu z mini pražírny)
  • Dlouhodobou spolupráci
  • 25 dní dovolené
  • možnost home-office
  • stravenkový paušál
  • mobil, notebook a sdílené auto

Co zákazník to nová realita, nové zkušenosti pro všechny z nás. Přidáš se? Rádi přivítáme zkušené konzultanty i nováčky, kteří chtějí nastartovat kariéru.

Naše Adaptica je menší společnost. V týmu je nás 20 a zabýváme se vývojem a implementací ERP systému QI do středních a velkých firem.

Adresa
Králova 3213/1a, Brno – Žabovřesky
Tyršovo nábřeží 5183, Zlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, Business analytik, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Adaptica a.s., Veronika Pelikánová
601 576 714