AGRO-partner je česká rodinná firma, klíčový dodavatel automatizace zemědělství, zemědělské techniky a servisních služeb. Jsme průkopníky a vizionáři. Snažíme se dělat věci jinak, vždy však ke spokojenosti našich zákazníků i našeho týmu.
V oblasti automatizace řešíme komplexní projekty - od studie, přes stavbu, až po podporu během provozu. Jsme firma se stabilním zázemím , působíme ve stabilním oboru.
Každý náš projekt je unikátní a je tvořen zákazníkovi na míru. Práce u nás není stereotypní, hledáme proto kolegy/ně, kteří se nebojí nových věcí.
Hledáme jak zkušené kandidáty/-tky, tak ty, kteří teprve začínají.
Máte zájem o práci, která má smysl, je v perspektivním oboru a zároveň je pro Vás důležité vidět výsledky své práce?

Obchodní zástupce

Práce bude za Vámi skutečně vidět a to dlouhé desítky let....

Náplň práce:

  • pravidelný kontakt s obchodními partnery ve svěřeném regionu
  • obchodní činnost, prezentace technologií
  • vedení obchodních jednání s partnery, dozorování dodávek, instalací a poprodejních služeb
  • vedení jednotlivých projektů
  • účast na celostátních i regionálních výstavách, zákaznických i firemních akcích
  • cesty na výstavy do zahraničí

Co očekáváme:

  • samostatnost v rozhodování, plánování, vedení obchodních případů
  • vysoká míra loajality
  • zodpovědný přístup k práci
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz B, znalost MS Office

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • orientace ve stavebnictví, strojírenství, zemědělství
  • zkušenosti s dotačními programy
  • čtení výkresové dokumentace
  • kreslení v AutoCAD

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní a stále se rozvíjející české společnosti s více jak 30 letou historií
  • tvůrčí a zodpovědnou práci s možností seberealizace s hi-tech zařízeními
  • motivující ohodnocení, podíl ze zisku z projektů
  • pružnou pracovní dobu – možnost vlastní organizace práce a pracovní doby
  • tréninkové programy, vzdělávací cesty do zahraničí
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • příjemné pracovní prostředí – klademe důraz na "wellbeing"
  • zavedený a přátelský tým

Domníváte se, že nesplňujete všechny požadavky? I přesto se nám ozvěte – rádi se seznámíme a společně probereme možnosti. Hladkou adaptaci vám usnadní naše tréninkové programy, a také náš skvělý tým, který vám bude po celou dobu oporou tak, abyste se v naší specializaci mohli stát skutečnými odborníky.

Společnost
AGRO-partner s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent, Technolog, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

AGRO-partner s.r.o. Soběslav, Petr Gondek
Květnová 506/2, 392 01 Soběslav, Česká republika
+420 702 202 357