Pro moderní hotel s úžasnou atmosférou v Karlových Varech hledáme zkušeného profesionála, který zajistí kompletní řízení hotelu, jehož součástí je mimo luxusních pokojů i restaurace, wellness a spa služby a malebný prostor pro pořádání nejrůznějších eventů.

Náplň práce ředitele hotelu:
• zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu,
• pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury,
• zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům,
• zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu,
• rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění,
• plánování, organizování a implementace obchodních strategií,
• personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců,
• komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli,
• motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků,
• podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme:
• prokazatelné zkušenosti min. 5 let na manažerské pozici v řízení hotelového provozu, zkušenost s vedením hotelu zaměřeného na SPA provoz
• znalost českého, anglického a ruského jazyka,
• komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu,
• vysokoškolské vzdělání značnou výhodou,
• rozhodnost a přirozená autorita,
• zvládání zátěžových i stresových situací,
• komunikační, organizační a argumentační dovednosti,
• strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail,
• výborné prezentační dovednosti,
• reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme:
• velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie,
• příjemné zázemí prosperujícího řetězce,
• podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu,
• možnost ubytování.

Nástup: dle dohody

Společnost
AXXOS hotel & spa management s.r.o.
Adresa
Divadelní náměstí 43/5, Karlovy Vary
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá), Ruština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Vrcholový management, Ředitel/manažer hotelu, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

AXXOS hotel & spa management s.r.o., Zuzana Vencová
777 767 862