Společnost FRONIUS Česká republika s.r.o., světový výrobce a prodejce svařovací techniky, solární elektroniky a nabíjecích systémů akumulátorů, hledá k posílení svého týmu vhodné kandidáty a kandidátky na pozici:

Letní brigáda ve výrobě a skladu

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • montážní činnosti, kontrola kvality výrobků
  • pomocné práce ve skladu a logistice
  • práce vhodná pro muže i ženy starší 18-ti let

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • plnoletost
  • ochota odpracovat alespoň 2 týdny v celku

NABÍZÍME:

  • letní brigáda v minimální délce 2 týdny
  • práce v čistém a příjemném prostředí
  • plné zaučení na dané pracovní činnosti
  • dotované firemní stravování
  • možnost práce na směny
  • možnost dlouhodobé brigády
  • možnost pozdějšího přestupu na hlavní pracovní poměr

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Elektromontér, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP), jiné
Datum práce
Datum práce: 1.6.2022 – 30.9.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.