Společnost SKYLAB spol. s r. o. je již přes 20 let spolehlivým partnerem v oblasti návrhu, realizace, správy sítí a informačních systémů s důrazem na komplexnost celého řešení. Hlavními cíli společnosti je dlouhodobá spolupráce založená na profesionálním i osobním přístupu k řešení daných projektů v rámci vysokého standardu firemní kultury.

Microsoft Server Administrátor

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Provoz Windows serverů a služeb, aktualizovaných a v dobré kondici
  • Provoz Remote Desktop Terminálového, vysoce dostupného prostředí
  • Provoz a údržba Microsoft SQL Clusteru
  • Rozvoj současných a implementace nových technologií
  • Diagnostika chyb a hlášených problému, především pak jejich předcházení
  • Podpora kolegům z týmu uživatelské podpory s řešením složitějších potíží
  • Vedení provozní dokumentace

Co od Vás očekáváme?

  • Alespoň 3 roky zkušeností na pozici server administrátora
  • Zkušenosti se správou serverové infrastruktury na platformě Microsoft Windows server
  • Znalost technologií DNS, DHCP, WINS, Kerberos, LDAP, SMTP
  • Znalost konfigurace Group Policy, se zaměřením na bezpečnostní standardy
  • Znalost virtualizační platformy Hyper-V
  • Znalost sítí na bázi TCP/IP, routování, firewall
  • Základní znalost scriptování Powershell
  • Znalost Aj alespoň na úrovni studia technické dokumentace

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Zkušenost se správou Active Directory multi-site prostředí
  • Znalost konfigurace switchů Cisco a HPE
  • Znalost konfigurace firewallu Fortigate, Checkpoint
  • Znalost konfigurace diskových polí HPE, Dell EMC
  • Znalost produktů MS System Center

Jaké osobní vlastnosti očekáváme?

  • Schopnost se samostatně rozhodovat, plánovat a řídit svou pracovní činnost
  • Schopnost se rychle učit
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Získávání zkušeností v IT prostředí větší společnosti s pobočkami po celé ČR
  • Možnost zapojení či samostatná realizace implementace nových technologii, podílení se na jejich návrhu
  • Flexibilní pracovní dobu nebo její individuální rozvržení
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost částečné práce z domova
  • Neformální dress code
  • Individuální benefity dle Vašich preferencí

Společnost
SKYLAB, spol. s r.o.
Adresa
Zakouřilova 1170/16, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů, IT Security Specialist, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.