Zdravíme všechny milovníky IT a moderních technologií. Otevíráme pro vás pozici, kde získáte příležitost budovat vlastní portfolio spokojených zákazníků.

V ABRA Software vyvíjíme moderní informační systémy, na kterých stojí byznysy firem jako např. Bonami, PrusaResearch, Lekarna.cz nebo Profimed. Značky se silným zvukem oceňují naše moderní technologie, profesionální přístup, hodnoty a spojenectví. Produktivita a pracovní prostředí jsou pro nás důležité - i proto jsme letos získali ocenění Czech Best Managed Companies od společnosti Deloitte.

V roli Account Managera budete partnerem našich zákazníků a mít vliv na vývoj vzájemné spolupráce.

Tato pozice je přímo pro Vás, pokud:

  • Vás baví péče o svěřené portfolio a máte ideálně zkušenosti v oblasti software či ERP systémů,
  • dokážete identifikovat příležitosti a potřeby zákazníků, hledat správná řešení,
  • dokážete uřídit a motivovat sebe i ostatní,
  • se radujete z úspěšného prodeje spokojenému zákazníkovi,
  • hledáte skvělý tým kolegů se kterými je legrace a umí spoustu věcí.

Co budete dělat?

  • Pečovat a rozvíjet vztahy s důležitými zákazníky,
  • spolupracovat s týmem konzultantů na realizaci jejich požadavků,
  • v rámci portfolia přinášet nový byznys.

Proč k nám?

  • Když nejsme zrovna na home office, tak pracujeme v moderním prostředí brněnského TechNestu v areálu Českého technologického parku,
  • naši spolupráci stavíme na hodnotách, kterými žijeme,
  • porostete spolu s námi: máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow, organizujeme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi, těšit se můžete na mnoho dalšího.

Společnost
ABRA Software a.s.
Adresa
Technická 2935/23, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABRA Software a.s., Olga Legnerová