Společnost Stein Seal Company, založená v roce 1955 ve Filadelfii v USA, se zabývá konstrukcí a výrobou mechanických hřídelových těsnění používaných v leteckém, jaderném, chemickém, petrochemickém a námořním průmyslu. Mezi nejnovější použití našich těsnění patří komerční letadla Airbus A320neo, Boeing 737 MAX a Boeing 787, obchodní turbovrtulový letoun Cessna Denali (s motorem Catalyst české výroby) a patentované těsnění pro vodíkové plyny používané při výrobě elektrické energie.

Stein Seal Česká republika s.r.o. je nejnovější expanzí společnosti Stein Seal, která buduje první výrobní závod v Evropě. Tento nový závod je zaměřen na výrobu a opravy svých produktů.

Specialista nákupu/Kooperant (USA spol.,letecký průmysl)

POPIS POZICE, POPIS ČINNOSTÍ :

- zadávání výrobních operací externím dodavatelům (povrchové úpravy, tepelné zpracování a jiné)

- zadávání výroby přípravků pro výrobu externím dodavatelům

- zajištění logistiky dle dohodnutých obchodních podmínek nebo interních potřeb

- zodpovědnost za objednávky a odsouhlasení došlých faktur

- hlídání termínů dodávek, administrativa, řešení reklamací

- interní spolupráce s výrobou a oddělením kontroly

- externí komunikace s dodavateli (převážně v AJ)

- nákup vybavení a příslušenství pro společnost dle potřeby

- místo pracoviště centrum Brna ve výrobních prostorách

- reporting vedoucímu nákupu

POŽADAVKY, KVALIFIKACE, KRITÉRIA VÝBĚRU:

- min. SŠ vzdělání obchodní nebo technické

- min. 2 roky praxe na pozici nákupčího

- AJ na komunikativní úrovni (písemně i telefonicky)

- práce s PC (Excel, Word, Outlook)

- znalost prostředí leteckého průmyslu (požadavky ISO, audity, směrnice)

- znalost softwaru Helios Inuvio výhodou

- čtení technických výkresů výhodou

- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost

NABÍZÍME:

• Bonusy/prémie (základní mzda + pohyblivá bonusová mzda, případné výjimečné bonusy za speciální výkon)
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění po roce smlouvy (až do výše 1 000 Kč měsíčně)
• Stravenky 120 CZK po 4 odprac. hodinách za den
• Každý týden výuka angličtiny na pracovišti zdarma
• Dovolená 5 týdnů = 25 dnů ročně
• Vzdělávací kurzy, školení zaměstnanců
• Pitný režim na pracovišti zdarma (voda, čaj, instantní káva nebo zrnková/mletá káva z kávovaru)
• Příspěvek na MULTISPORT (zaměstnanec platí měsíčně JEN 250Kč)
• Zdravotní volno / sick days – 3 dny ročně
• Super lokalita - dostupnost MHD, parkování možné přímo před budovou firmy zdarma
• Firemní akce (teambuilding, vitaminový balíček, letní osvěžovací pitný režim, vánoční večírek)
• Možnost zvýhodněného firemního mobilního tarifu
• Docházkové konto - možnost si nadpracovat hodiny a poté vyčerpat náhradním volnem v rámci čtvrtletí
• Vyhrazený čas na inovace
• Wifi pro zaměstnance na pracovišti
• Bonus za doporučení nového kolegy 10 000 CZK (vyplácený ve 3 částkách dle délky prac. poměru nového kolegy)
• Rozjezd zcela nového projektu

Společnost
Stein Seal Czech s.r.o.
Adresa
Šámalova 4482/62a, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Výroba a průmysl, Celní deklarant, Nákupčí, Pracovník poštovního provozu, Specialista logistiky, Skladník/manipulant, Obalový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Stein Seal Czech s.r.o., Zuzana Šebková