Ahoj! Znáš garážovou digitální agenturu BOOTIQ Creative? Fungujeme projektově v menších týmech (marketing má 8 lidí + spolupracuje třeba s naším grafickým oddělením nebo projekťáky), za zády nám ale stojí skupina BiQ Group, kde je nás už přes 400. Díky tomu dosáhneme na zajímavé (i velké) projekty, vyhráváme tendry na prestižní zakázky a někteří klienti s námi spolupracují už od našeho vzniku. A možná jsi o nás už zaslechl/a ještě pod starou značkou Blueberry.

Co tě u nás čeká?

Naše zakázky jsou hodně různorodé. Třeba už 6 let spolupracujeme s jednou velkou pojišťovnou, která má hodně zajímavý rozpočet na reklamu a jsou otevřeni novým nápadům – spolupráce s nimi je zkrátka radost. Pro firmu nabízející bytové doplňky chystáme kampaně v Německu, Francii nebo Španělsku, což představuje příležitost sáhnout si na zahraniční zbožové vyhledávače. Nebo máme v portfoliu moc fajn startup zaměřený na prodej ryb, kterému jsme dělali i vizuální podobu webu a práce pro ně je fakt kreativní. B2B i B2C, zákazníci všech velikostí a různých zaměření – nuda nehrozí.

Naše teamleaderka Dana Križanová a stratég Karel Pařízek se objevili v seznamu TOP 100 nejinspirativnějších českých marketérů, takže budeš rozhodně v dobré společnosti. :)

Náplň práce
Budeš se starat o performance kampaní od A do Z:

  • realizovat a optimalizovat výkonnostní kampaně na klientských účtech (Google Ads, Sklik);
  • podílet se na strategii, sledovat trendy, vyhodnocovat svou práci a reportovat výsledky;
  • připravovat podklady pro tendry a nabídky.

Podle toho, jak se dohodneme, si kromě klasických PPC kampaní (vyhledávače, reklamní platformy a zbožové vyhledávače) můžeš vzít pod křídla i nastavení kampaní na sociálních sítích, případně umíme vymyslet i přesah do projektového řízení. Ideální pro nás je zkrácený nebo flexibilní úvazek, případně přesah do jiné pozice v marketingu.

Čeká tě taky komunikace s klientem (přímo, nebo přes account managera), naším design týmem i kolegy z marketingu.

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenost se správou kampaní (Google Ads, Sklik), velký důraz na detail a zkušenosti s vyhodnocováním v Google Analytics.
  • Dokážeš odhadnout rozpočet nebo počet hodin a nastavit KPIs kampaně.
  • Nestydíš se komunikovat nebo odprezentovat výsledky na schůzce s klientem.
  • Máš psanou češtinu bez chybky a dokážeš napsat text kampaně, zároveň ovládáš aspoň základy angličtiny.
  • V oboru se vzděláváš a máš přehled o novinkách.

Nice to have je pro nás:

  • znalost Meta (FB/IG) Business Suite a zájem o SoMe kampaně;
  • orientace ve zbožových vyhledávačích, případně zkušenost s Bing Ads;
  • praktické zkušenosti s Google Data Studiem;
  • zkušenosti s RTB;
  • implementace měřících kódu v GTM;
  • vzdělání v oblasti marketingu;
  • kreativní myšlení.

Aspoň 2–3 dny v týdnu bychom tě rádi potkávali v kanceláři na Praze 5.

Benefity

  • Díky naší velikosti (celkem nás je v BOOTIQu už přes 400) máme široký technologický záběr, a tak je u nás pořád od koho se učit, kam růst a rozvíjet se.
  • Tvůj rozvoj a růst podpoříme tím, že ti umožníme trávit část pracovního času učením se a seberozvojem.
  • U nás je to hodně o lidech, parťáctví, táhnutí za jeden provaz, upřímnosti... Prostě o prima kultuře.
  • I když jsme skvělá parta, občas si od sebe potřebujeme odpočinout - za rok ti poskytneme 20 dní placeného volna.
  • Jsme milovníci týmových akcí - grilovačky, degustace, voda, výlet do hor, stolní hry... Budeme rádi za další nápady!
  • Navzájem si důvěřujeme, takže pro nás není problém volnější pracovní doba ani home office (samozřejmě nastavené tak, aby to vyhovovalo týmu i klientovi).

Sice nemáme stravenky, ale nabízíme jiné „tradiční benefity“, například:

  • MacBook a jiné vybavení pro tvoji práci bereme jako samozřejmost.
  • Scházíme se v cool office na Praze 5, kde máme kromě terasy na grilování i game room, takže počítej s občasným fotbálkem nebo třeba Fifou. Máme tu i pohodlné gauče a spoustu pěkných koutů, kam si může člověk zalézt, když zrovna potřebuje telefonovat nebo pracovat v klidu.
  • Máme dog-friendly office. Že se tu občas sejde celá smečka psů asi nikoho nepřekvapí. Můžou k nám ale všechny zvířata, takže jsme tu měli dokonce i šneky!
  • Můžeš parkovat přímo před budovou, nebo využívat kolárnu (k té se hodí zmínit i sprchy) a pro projetí se po kanclu třeba i pár koloběžek.
  • Zůstat při práci svěží ti pomůže naše výborná káva, čerstvé ovoce nebo snídaňový koutek. Kromě toho tu vždycky je čím doplnit potřebné cukry nebo se v létě osvěžit zmrzlinou.
  • Work-life balance je pro nás důležitý, a tak si díky nám můžeš chodit zacvičit nebo se zrelaxovat s Multisportkou.

Společnost
BOOTIQ s.r.o.
Adresa
Křížová 2598/4, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

BOOTIQ s.r.o., Dominika Lišková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.