Česká společnost EUROBEN, s.r.o. pohybující se na trhu distribuce kvalitních německých krmiv pro psy a kočky již od roku 1997 v ČR a od roku 2001 na Slovensku v současné chvíli hledá vhodného kandidáta na pozici kolegy pejskaře pro obchod a marketing.

Náplň práce:

Pro tuto pracovní pozici je nezbytná znalost kynologického světa, ideální je osobní zapojení. Výhodou je znalost problematiky výživy psů a koček. A není Vám cizí také práce s počítačem a rádi mluvíte s lidmi.

Co Vás u nás čeká:

  • Obchodní komunikace se zákazníky (s novými i stávajícími klienty) – email, telefon, osobně
  • Zadávání nových produktů, akcí ke zboží a jejich kontrola ve všech systémech
  • Podílení se na marketingové tvorbě kampaní
  • Plánování a organizace propagačních a sponzorovaných akcí (výstavy psů, zkoušky apod.)

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní pejskař – znalosti z oblasti chovu a výcviku psů podmínkou
  • Znalosti v oblasti výživy psů a koček velkou výhodou
  • Zkušenosti s prodejem na úrovni B2B i B2C
  • Základní orientace při práci s e-shopem
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Ostatní dovednosti a očekávání:

  • Dobré komunikační dovednosti
  • Obchodního ducha
  • Analytické myšlení
  • Týmový proaktivní přístup k práci
  • Samostatnost, aktivita

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné české obchodní společnosti
  • Práci na HPP
  • Nákup produktů za zvýhodněné ceny
  • Nástup možný ihned
  • Pracovní doba Po-Pá: 8-16:30h

Společnost
EUROBEN, s.r.o.
Adresa
Hřbitovní 696/3, Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Obchodní zástupce, Online Marketing, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EUROBEN, s.r.o., Ing. Eva Šípová
737 245 665