MYJÓMI družstvo invalidů je sociální podnik, který zaměstnává více jak 90 % lidí s hendikepem. Do zavedené dílny v centru Brna hledám spolehlivého pracovníka na pozici Zástupce vedoucího kompletační dílny.

Náplň práce:

- řízení provozu výroby a organizace jednotlivých činností

- kontrola využití výrobních kapacit

- organizace logistiky příjmu, skladování a distribuce

- zpracování výrobních dat

Požadujeme:

- organizační a komunikační dovednosti

- zkušenosti s vedením lidí

- technické znalosti

- ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:

- pracovní doba dle domluvy

- úvazek na 6 nebo 8 hodin

- fixní plat + prémie dle splněné výroby

- práce v rodinném kolektivu

V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Drábkovou na tel. čísle 603 349 824.

Odesláním odpovědí na tento inzerát udělujete souhlas se zpracováním Vámi uváděných osobních údajů společností MYJÓMI družstvo invalidů (dále jen "společnost"), a to výhradně pro účely evidence v seznamu žadatelů o nabízenou pozici. Na základě tohoto souhlasu je společnost oprávněna Vás oslovit i v budoucnu v případě, že Vám najde vhodné pracovní zařazení. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete na tři roky a můžete ho kdykoli odvolat.

Information about position

Employer
MYJÓMI družstvo invalidů
Address
Špitálka 91/23, Brno – Trnitá
Required education: Professional training without a school-leaving exam
Required languages: Czech (Proficient)
Salary
Salary: 18,075 – 24,100 CZK / month
Listed in: Quality and quality control, Skilled and manual labour, Manufacturing and industry, Production planner
Employment form
Employment form: Full-time work, part-time work
Contract duration
Contract duration: Limited (temporary)
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Non-profit organization

Job is also suitable for the physically challenged, attendance to company site required. Also suitable for: Other.

MYJÓMI družstvo invalidů, Alena Drábková
603 349 824
Grab the opportunity! Less than 4 applicants so far.