Chcete pracovat v dynamickém mezinárodním prostředí, kde se však stále dodržuje atmosféra "rodinné firmy"?

Zajímá Vás IT a projektový management a domluvíte se anglicky? Pak čtěte dál!

V našem stále se rozvíjejícím projektovém týmu se staráme o vývoj a správu reportingové aplikace. Dále spravujeme externí a interní softwary zaměřené na výzkum a sběr dat. Společně s naším vývojářským týmem vytváříme moderní a uživatelsky přívětivé online reportingy na míru pro české i mezinárodní klienty.

Nyní hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Junior IT Project manager

Co budete dělat?

  • Na základě poptávky na online reporting zanalyzujete potřeby klienta a budete se podílet na tvorbě vhodných řešení;
  • pro tým vývojářů budete připravovat detailní zadání v podobě funkční specifikace aplikace - sami se však do tvorby a úprav reportingu aktivně zapojíte, aniž byste museli umět programovat;
  • budete dohlížet na realizaci projektu, přijímat korektní rozhodnutí a hlídat dodržování deadlinů;
  • budete koordinovat implementaci řešení u klienta.

Co očekáváme?

  • Vzdělaní se zaměřením na IT nebo projektový management;
  • aktivní angličtinu pro denní komunikaci se zahraničními klienty (min. B2);
  • znalost Excelu a ostatních MS produktů na středně pokročilé úrovni;
  • znalost online reportingových nástrojů jako například PowerBI, Tableau výhodou;
  • ochotu se učit novým věcem, logické uvažování;
  • znalost SQL výhodou;
  • samostatnost a spolehlivost při plnění zadaných úkolů.

Co Vám nabízíme?

  • Stabilní práci v největší výzkumné agentuře v ČR, v mezinárodním prostředí;
  • možnost podílet se na zajímavých projektech pro české i zahraniční klienty;
  • práci v mladém a přátelském týmu, kde se dbá na týmovou spolupráci;
  • možnost osobního i profesního růstu;
  • pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích Slovanského domu;
  • odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, Multisport karta, výuka anglického jazyka na pracovišti, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, firemní a týmové teambuildingy, občerstvení pracovišti, lekce cvičení na pracovišti, výhodné firemní tarify, partnerské nabídky a další);
  • nástup možný ihned.

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš profil na Welcome to the Jungle!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Project Manager, Marketingový výzkum, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Cveková