Univerzita Karlova

Referent/ka UK Pointu – agenda Klubu Alumni

Rektorát Univerzity Karlovy přijme pracovníka/ci na pozici referent/ka UK Pointu – agenda Klubu Alumni.

Náplň práce:

  • koncepční, metodická a koordinační činnost v oblasti práce s absolventy, plánovaní dalšího rozvoje klubu
  • příprava a realizace akcí Klubu Alumni UK (přednášky, workshopy, společenské a kulturní eventy)
  • správa databáze členů Klubu Alumni UK a komunikace s nimi (newsletter; web, FB)
  • spolupráce s fakultními absolventskými kluby a monitoring jejich činnost
  • spolupráce UK v asociacích a sdruženích vysokoškolských alumni spolků v ČR i zahraničí
  • propagace aktivit Klubu Alumni UK
  • přímá komunikace s absolventy

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • příjemné a vstřícné vystupování
  • dobré komunikační schopnosti, mluvený i psaný projev
  • zkušenost práce s vymezenou skupinou klientů
  • pracovní znalost vysokoškolského prostředí
  • organizační schopnosti, pečlivost a spolehlivost, kreativita, flexibilita
  • samostatnost i schopnost práce v týmu
  • uživatelská znalost práce s PC
  • znalost AJ na uživatelské úrovni (B2-C1)
  • vynikající znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • práci v prestižní instituci
  • dobré finanční ohodnocení
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • zaměstnanecké benefity spojené s průkazem zaměstnance UK
  • práci na plný pracovní úvazek
  • pracovní smlouvu na dobu určitou

Nástup od 15. 6. 2022 či dle vzájemné domluvy.

K přihlášce připojte, prosím, Váš strukturovaný životopis, motivační dopis a Vaši osobní představu o koncepci rozvoje Klubu absolventů UK (rozsah max. 2 strany A4).

Společnost
Univerzita Karlova - Rektorát
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel