Matematicko-fyzikální fakulta UK je respektovanou školou, která se v hodnocení vědeckých institucí v České republice zpravidla umisťuje na prvním místě. Slovo Matfyz je považováno za synonymum pro excelenci ve vědě i výuce. Absolventy MFF UK naleznete v mnoha špičkových firmách i na věhlasných světových univerzitách.

účetní

Náplň práce:

- kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence,
- zpracování podkladů pro závěrky
- agenda dodavatelský faktur
- likvidace závazků,
- agenda drobného vydání

Požadujeme:

- SŠ/ VŠ ekonomického směru,
- základní znalost anglického jazyka
- všeobecná znalost práce na PC (Excel, Outlook, Internetbanking)
- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita,
- znalost administrativy vysokoškolského prostředí výhodou
- znalost účetních postupů nevýdělečných organizací výhodou

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí – zázemí stabilní české vysoké školy,
- příležitost k profesnímu růstu (jazykové kurzy, tuzemské i zahraniční stáže),
- fakultní i univerzitní program benefitů,
- zaměstnání na plný úvazek,
- zajímavou a různorodou práci
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů osobního rozvoje
- místo pracoviště Praha 2

Nástupu ihned nebo dle dohody.

První smlouva na MFF UK se vždy uzavírá na dobu určitou – 1 rok, další, v případě oboustranné spokojenosti, na dobu neurčitou.

Přiložte prosím motivační dopis a podrobný strukturovaný životopis. Při nástupu do zaměstnání budeme požadovat výpis z rejstříku trestů.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.

Společnost
Univerzita Karlova - Matematicko-fyzikální fakulta
Adresa
Ke Karlovu 2027/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Univerzita Karlova - Matematicko-fyzikální fakulta, Tomáš Jančák