Skupina CPI je jedním z předních poskytovatelů mediálních služeb v oblasti černobílého tisku knih v Evropě. S 13 tiskárnami v 5 zemích (Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko a Česká republika) a přibližně 2 500 zaměstnanci vyrobíme ročně přibližně 430 milionů knih.
Vyrábíme také elektronické knihy ve všech formátech a nabízíme našim zákazníkům inovativní řešení v oblasti logistiky, výrobních technologií a digitalizace.

Tiskař

Hledáme tiskaře, který dokáže efektivně ovládat a kontrolovat tiskové procesy v průběhu tisku ofsetovou technologií.

Náplň práce:

  • kontrola a příprava tiskových forem;
  • příprava a seřízení tiskového stroje;
  • obsluha tiskových strojů a linek;
  • kontrola kvality tisku;
  • čištění a údržba technického vybavení;
  • koordinace práce pomocníků tiskaře.

Nutné vzdělání, znalosti a dovednosti:

  • polygrafické vzdělání a znalost technologických postupů při ofsetovém tisku;
  • schopnost zjišťovat a odstraňovat závady při tisku;
  • schopnost provádět kontrolu kvality tiskových výstupů a jejich korekturu v průběhu tisku;
  • ochota k práci ve 12-ti hodinových směnách v režimu „krátký - dlouhý týden“;
  • pro uchazeče bez odpovídající praxe nabízíme postupné zaučení.

Co můžete očekávat:

  • dobrou a zajímavou práci;
  • velmi dobrou mzdu;
  • dobré pracovní prostředí a kolektiv;
  • podporu při zapracování a získávání potřebných znalostí a zkušeností;
  • příspěvek na dopravu do práce;
  • příspěvek na penzijní pojištění;
  • zvýhodněné závodní stravování;

Informace o náboru:

V případě zájmu o více informací prosím zavolejte na číslo 602 555 847.

Společnost
CPI Moravia Books s.r.o.
Adresa
Brněnská 1024, Pohořelice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Tiskař, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.