Jsme digitální agentura Number One Digital, která své klienty podporuje v oblasti online marketingu. SEO, PPC kampaně, obsahový marketing a další aktivity zvládáme na jedničku. A to je i možná důvod, proč se všichni naši zákazníci rozhodli ke spolupráci pouze na základě doporučení. Právě k sobě hledáme nového parťáka/parťačku na pozici:

SPECIALISTA/KA ONLINE MARKETINGU – JUNIOR

Máš zájem o internet a taje fungování online marketingu?
Dokážeš si udržet vysoké pracovní nasazení?
Český jazyk máš v malíčku?

Jestli je tvá odpověď 3x „ano“, možná jsi ten/ta pravý/á!

Na co se u nás můžeš těšit?

Na začátku bude hodně učení a naslouchání zkušenostem seniornějších kolegů. Postupem času ale budeš svěřené projekty řídit sám/sama. Budeš moct našim klientům zlepšit jejich viditelnost ve vyhledávačích, zvýšit návštěvnost jejich webu a počet poptávek či objednávek od zákazníků. Tím je podpoříš v dalším růstu a expanzi.

Jestli máš za sebou zajímavé výsledky v předešlých aktivitách, a jsi ochotný/á na sobě tvrdě pracovat, aby ses stal/a profíkem v SEO, dej nám o sobě vědět.

Můžeš se těšit na pestrou práci s klienty různých oborů. Po řádném zaškolení si projekty povedeš zcela samostatně. Díky tomu uvidíš, jaké přímé dopady a efekty má tvá práce. Navíc pokud budeš sdílet naši vášeň pro marketing, dobré jídlo a kávu určitě k nám zapadneš i lidsky. Jsme malý tým, který si zakládá na dobrých vztazích a ochotě jeden druhému pomáhat.

Chceš být naší součástí? V tom případě klikni na tlačítko „Odpovědět“. Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Rotavská 3055/2d, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura