Co vás čeká

  • Práce zdravotní sestry v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost
  • Účast při léčebné i preventivní péči o pacienty, vedení objednávacího systému, registrace, objednávání a příprava vakcín, v případě potřeby odběry biologických materiálů, apod.
  • Kontrola vybavení ordinace, expirace léků a zdravotnického materiálu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Dokončené vzdělání všeobecné, případně dětské zdravotní sestry (případně jiný typ vzdělání s dlouhodobou zkušeností z ordinace PLDD)
  • Pro ordinaci praktické lékařky pro děti a dorost na částečný, event. i plný úvazek dle zájmu a domluvy
  • Požadujeme zodpovědnost, přátelský a vstřícný přístup ke kolegům, pacientům i jejich rodičům, iniciativu, chuť učit se

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s prací v ambulanci dětského lékaře výhodou, ale nejsou bezpodmínečně nutné
  • Schopnost základní komunikace s anglickém jazyce výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Dle domluvy a zájmu uchazeče částečný, případně plný úvazek, možné i postupné navyšování úvazku
  • Pracovní doba rozdělená do 2-5 dní v týdnu, dle úvazku, bez víkendů a služeb
  • Platové ohodnocení dle výše úvazku
  • Přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaučení v administrativní i zdravotní práci v ordinaci
  • Příjemné prostředí, dobrá dopravní dostupnost ordinace ( Metro C)
  • Perspektiva navyšování úvazku i platu dle schopností a vytížení pracovníka
  • Možnost mimořádných odměn dle pracovní zátěže a schopností

Společnost
MUDr. Radka MALINSKÁ
Adresa
Antala Staška 1670/80, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

MUDr. Radka MALINSKÁ, Radka Malinská
604 302 830