Junior konzultant implementace a provozu service desku
Jsme IT technologická společnost orientovaná na služby systémové integrace pro klienty z kritické informační infrastruktury České republiky. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte už alespoň nějakou zkušenost s analýzou procesů, provozem nebo nasazováním aplikací? Láká Vás pokračování kariéry v roli konzultanta? Hledáme do týmu nového kolegu pro rozšíření týmu implementace a provozu service deskových systémů a navazujícím aplikací a procesů u našich klientů.

Staňte se členem týmu naší společnosti v Praze. Máme zajímavé projekty a děláme je rádi. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne? Přidejte se do týmu našich profesionálů a učte se od těch nejlepších!

Více informací o nás na www.beafuture.com

Hlavní požadavky na uchazeče:

  • Dobré analytické schopnosti
  • Vysokoškolské vzdělání min. bakalář technického nebo ekonomického směru
  • Minimálně roční pracovní zkušenost v oblasti analýzy procesů, dodávky IT projektů, provozem nebo analýzou software (může být I brigáda při škole) – pozice je vhodné I pro absolventy vysoké školy technického nebo ekonomického směru s částečnou praxí
  • Chuť se učit
  • Selský rozum
  • Samostatnost
  • Tvůrčí přístup a dobré nápady
  • Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
  • Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
  • Obratnost ve využívání MS Office
  • technické zkušenosti se správou serverových aplikací nebo databází výhodou

Náplň práce:

  • Analýza požadavků klientů na úpravy aplikací servicedesku
  • Zajištění provozu aplikací a řešení provozních incidentů
  • Programování a konfigurace rozhraní
  • Spolupráce s týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací nebo dodávky řešení
  • Analytická podpora ověřování kvality dodávaných řešení
  • Komunikace se zákazníky
  • Podíl na přípravě nových řešení a nabídek pro naše zákazníky

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:

  • Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili.
  • Stručný motivační dopis/email

Společnost
Be a Future s.r.o.
Adresa
Generála Píky 1456/16, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Be a Future s.r.o., Petr Forejtek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.