Co vás čeká

Hledáme posily pro práci v terénu. Náplní práce je poskytování konzultací u malých miminek doma. Obsahem konzultace je krizová intervence a laktační poradenství. Nyní rozsah 0,5 úvazku na DPČ, později možný pracovní poměr.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme člověka, který je znalý krizové intervence a umí pracovat se zakázkou a emocemi klienta, člověka, který má dobrou osobní stabilitu a je připraven pracovat pod supervizí. Na oplátku nabízíme zajištění certifikace v laktačním poradenstvím a dlouhotrvající odbornou podporu. Nečekáme tedy, že budete umět i laktační poradenství, ale očekáváme ochotu se to naučit.

Nezbytná je samostatnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je schopnost komunikovat s klienty v některém ze světových jazyků a řidičské schopnosti.

Co vám můžeme nabídnout

Práce s miminky je ve většině případů úspěšná a proto velmi uspokojivá.

Máme opravdu fajn kolektiv, bude u nás dobře lidem, kteří na sobě chtějí pracovat a vzdělávat se. Děláme to průběžně a klademe na to důraz. Kariérní růst je definovaný a záleží na Vašem nasazení, nebude Vás tedy nikdo brzdit. Pracovní doba s určitým předstihem flexibilní.

Rádi dáváme osobní ohodnocení a pracujeme na tom, aby se podmínky pro zaměstnance stále zlepšovaly.

Společnost
Equita Therapy z.s.
Adresa
V jámě 1371/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 10 000 – 15 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Equita Therapy z.s., Radka Matesová