Co vás čeká

Práce v kavárně s neobyčejnou atmosférou v centru Liberce. Budete zodpovědní za provoz kavárny, vést mladý energický tým 3-5 barmanů, podílet se na rozvoji společnosti a našeho týmu, obsluhovat zákazníky a dělat jim z návštěvy zážitek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vynikající sebeprezentaci, pozitivní vztah k dětem, proaktivní přístup k rozvoji společnosti, schopnost vést a organizovat svůj tým.

Výhodou bude, pokud budete umět

Připravovat kávu, latte, smoothie, sandwiche apod., výhodou (nikoli podmínkou) budou i zkušenosti s prací s dětmi či dospělými/ andragogikou.

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve velmi dynamicky se rozvíjející se společnosti zabývající se nejen gastronomií, ale i vzděláváním dětí a dospělých s oblíbenými LEGO® kostičkami a jinými moderními nástroji. Možnost další spolupráce a kariérního postupu, podrobné zapracování a seznámení s agendou, pravidelné vzdělávání.

Společnost
Martin Kosa
Adresa
Pražská 893/21, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 18 500 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Children-friendly office
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vedoucí provozu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Brick. | Spojujeme vzdělávání a zážitek, Martin Kosa
734 271 657