Chceme být vidět a marketing je proto v naší firmě silně podporovanou oblastí. Pokud Vás marketing baví, máte v něm zkušenosti a chcete je uplatnit ve společnosti, která má to nejlepší právě před sebou, ozvěte se. Hledáme nového kolegu, který se u nás nebude nudit.

Pracovní náplň:

  • Příprava a korektura textů pro web a PR články
  • Příprava grafických podkladů – pro online i offline kanály
  • Obsahový marketing a správa profilů na sociálních sítích
  • Částečná správa obsahu na webu
  • Příprava a rozesílka newsletterů
  • Focení našich zakázek a následná postprodukce
  • Natáčení videí pro firemní účely vč. dronových záběrů

Vaše znalosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s online marketingem (správa webu, sociální sítě)
  • Kreativní myšlení a kvalitní písemný projev
  • Pokročilá znalost práce na PC a grafických programů z balíčku Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, …)
  • Samostatnost a odpovědnost za svěřenou oblast, aktivní přístup k práci
  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Systematický přístup, ochota se dále vzdělávat

Co Vám spolupráce přinese:

  • Osobní rozvoj a získání zkušeností ve všech oborech našeho podnikání
  • Každé pololetí nabízíme tematický kurz školení dle vlastního výběru
  • K dispozici budete mít kvalitní techniku pro práci, vč. dronu
  • Místo v příjemné, moderní kanceláři
  • Vynikající ohodnocení vč. motivačních bonusů

Těšíme se na společné setkání!

Společnost
Firma na důvěru s.r.o.
Adresa
Žarošická 4395/13, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Zákaznický servis, Fotograf, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Designer, Kameraman
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

FND Finance s.r.o., Ivana Králíková