Společnost LAMARK s. r. o., významný český výrobce moderních a tradičních vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a dalších výrobků s 18letou tradicí, hledá vhodného uchazeče na pozici výrobní ředitel. Naše firma neustále roste a vytváří tak pracovní příležitosti pro talentované a nadšené lidi. Máte-li chuť společně s námi růst a tvořit, splňujete-li níže uvedené požadavky a jste připraveni držet krok s naším vysokým pracovním nasazením, pak jste správný kandidát na tuto pozici.

Výrobní ředitel

Náplň práce:
Plánování, řízení výroby a skladového hospodářství
Vedení teamu 50-ti spolupracovníků, který dále roste
Motivace, vedení a řízení spolupracovníků
Podílení se na strategickém řízení společnosti
Vytváření výrobních plánů, předkládání investičních záměrů
Zabezpečování zpracování analýz a informací o stavu výroby
Optimalizace výroby
Navrhování a zavádění inovací ve výrobě

 Požadavky:
VŠ vzdělání ideálně technického směru
5 let praxe v řízení výroby
5 let praxe v řízení lidí
Vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledky a strategické myšlení
Ambice dynamického, rychlého růstu firmy
Analytické schopnosti, loajalita, samostatnost, spolehlivost
Znalost MS Office, znalost ERP Helios Orange výhodou
Řidičský průkaz B

 Nabízíme:
Práce na HPP
Nástup: možný ihned
Mzda: 75 000 – 100 000 Kč
Místo pracoviště: Nový Bydžov
Služební automobil i k soukromým účelům
PC, notebook a telefon
Perspektivní a zodpovědnou práci ve stabilní a rychle rostoucí české firmě
Strategickou pozici s možností seberealizace
Možnost podílet se na růstu a expanzi společnost
Prostor pro inovace a rozvoj
Příjemné a moderní pracovní prostředí
Firemní zaměstnanecké a společenské akce

V případě splnění výše uvedených požadavků zašlete Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Společnost
LAMARK s.r.o.
Adresa
Nový Bydžov – Zábědov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 75 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel