Měníme svět vzdělávání. Budujeme síť ScioŠkol, ve kterých připravujeme děti na budoucnost plnou změn. Vycházíme přitom z aktuálních vědeckých poznatků. Podporujeme přirozený rozvoj dětí a posilujeme jejich zvídavost. Přidáte se k nám?

Zakládáme novou základní ScioŠkolu v Kolíně a potřebujeme nové průvodce pro práci s dětmi.

Zajímáte se o vzdělávání? Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit? Oceníte možnost podílet se na provozu školy a realizovat své vlastní nápady? Hledáte místo v takové škole, kterou byste sami rádi navštěvovali? Pak máme práci přesně pro vás:

Hledáme průvodce - tak říkáme našim učitelům - na základní školu v Kolíně. Přivítáme zkušenost s prvním stupněm a Hejného matematikou, ale obecně pedagogická kvalifikace a praxe ve školství je výhodou, ale ne podmínkou. Určitě nás ale zajímá zkušenost s prací s dětmi.

Mezi naše průvodce se nejlépe hodí lidé zvídaví, učenliví a optimističtí. Trpěliví, aktivní a zodpovědní. Lidé s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou. Naši průvodci by zkrátka měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Co nabízíme?

  • Úchvatnou, smysluplnou, ale i vyčerpávající práci.
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt.
  • Skvělé kolegy i vedení.
  • Podporu a důkladné zaučení.
  • Trvalou změnu.
  • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.
  • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách.
  • Nástupní plat min. 34 000,- Kč a podnětné pracovní prostředí.

Co je třeba udělat?


Pokud se k nám chcete přidat, pošlete nám své CV, ve kterém, kromě obvyklých údajů, uveďte veškeré dosavadní zkušenosti z práce s dětmi. I ty, které vám na první pohled zdají méně důležité.

Také bychom se rádi dozvěděli pár řádek o tom, proč byste rádi pracovali zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali.

Nakonec pro vás máme ještě drobný úkol. Naplánujte pro děti jednu vyučovací hodinu. Popište jednotlivé kroky výuky a jaký cíl jimi budete sledovat. Ve skupině by mělo být asi 10 dětí, máte 45 minut. Téma a věková skupina je na vás.

Už se těšíme na vaše odpovědi, které nám, prosím zašlete do 14.5.2022.

Pokud se chcete dozvědět více o ScioŠkolách:


Facebook ScioŠkol: https://www.facebook.com/scioskola/

Rozhovor: https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/ondrej-steffl-rodice-hledaji-skolu-s-lidskou-tvari-40071432

Rozhovor: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/skolstvi/expert-at-se-deti-uci-co-chteji-skolam-chybi-odvaha_371734.html


Informace o pozici

Společnost
scio s.r.o.
Adresa
Ovčárecká 312, Kolín – Kolín V
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 34 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Lektor/instruktor, Speciální pedagog, Učitel mateřské školy, Učitel základní školy, Asistent pedagoga
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.