Jste technický typ, který je schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s.p., významný podnik s více než 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu:

SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Co Vás čeká?

* správa IS MS Dynamics AX (systém typu ERP) / v budoucnu i jiných IS;

* tvorba a úpravy Workflow v IS;

* aktualizace hierarchické struktury zaměstnanců v IS;

* tvorba a úpravy rolí pro nastavení přístupových práv v IS;

* zakládání nových uživatelů, nastavování rolí, blokace uživatelů;

* provádění HELP-DESKové podpory uživatelům IS;

* výhledově tvorba reportů v MS Reporting Services;

* výhledově tvorba SQL dotazů;

* analýza a řešení požadavků uživatelů ve spolupráci s klíčovými uživateli;

* řešení závad v IS;

* komunikace přes HelpDesk dodavatele IS;

* konzultace s dodavatelem IS (i v rámci HotLine);

* školení nových uživatelů, doškolování stávajících;

* spolupráce na konfiguraci a přizpůsobování IS;

* spolupráce na implementaci nových funkčností v IS / nových IS;

* další potřebné činnosti z oblasti správy informačních systémů.

Co od Vás očekáváme?

* SŠ vzdělání technického směru (informatika / elektrotechnické / strojní) výhodou;

* praxe v oboru je výhodou;

* výhodou je znalost MS SQL Serveru (T-SQL);

* znalost prostředí MS Office;

* znalost ERP MS Dynamics AX výhodou – ideálně na pozici administrátora;

* výhodou je znalost prostředí MS SharePoint (SharePoint Portal Server, Windows SharePoint Services);

* řidičský průkaz skupiny B;

* znalost českého jazyka (potřeba komunikovat česky s koncovými uživateli) podmínkou;

* pasivní znalost anglického jazyka;

* pečlivost, schopnost pracovat v týmu;

* vysoké pracovní nasazení;

* ochota učit se nové věci.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zázemí stabilní společnosti leteckého průmyslu;

* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;

* ostatní pracují 40 hodni týdně, naše pracovní doba je 37,5 hodin za týden;

* zaměstnanecké výhody (např. kvalitní dotované závodní stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, benefitní systém Kafeterie, dotovaná karta MultiSport, sick days a další).

Nástup ihned nebo dle dohody.

Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Tiskařská 270/8, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.