Přední český výrobce firma Acara, působí na českém a slovenském trhu již 23 let. Je výrobce a prodejce stavebních a podlahových lišt. Posledních 6 let se specializuje i na prodej vinylových, plovoucích a dřevěných podlah, keramických obkladů a dlažeb. Výhodou je vlastní výroba produktů v Litomyšli a Kunčině

Samostatná účetní

Rozumíte účetnictví, jste loajální, práce Vás baví? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka na pozici Samostatná účetní společnosti.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • kompletní vedení účetnictví, účtování sklady „A“
  • daňová evidence vč. zpracování daňového přiznání a dalších statistických výkazů
  • spolupráce a komunikace s fin. úřadem a dalšími institucemi státní správy
  • příprava podkladů pro interní a externí kontroly
  • zpracování administrativní agendy související s pohledávkami a závazky a obch. smlouvami
  • zpracování měsíční a roční uzávěrky, přiznání DPH, souhrnná a kontrolní hlášení,
  • evidence majetku, odpisy
  • komunikace s daňovým poradcem a auditorem

Co od vás očekáváme?

  • praxe na pozici samostatné účetní
  • VŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
  • znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
  • znalost MS Office (Word, Excel), účetních programů
  • znalost programu POHODA - podmínkou
  • flexibilita, samostatnost, pečlivost, svědomitost

Benefity, které nabízíme:

  • Jistotu práce a stabilitu české společnosti
  • Nabízíme pozici v příjemném a přátelském pracovním prostředí
  • Nástup ihned
  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Zaškolení zkušenějším kolegou
  • Menší kolektiv, kde si lidi navzájem pomáhají
  • Práce pondělí–pátek, volné víkendy
  • Výplata na účet vždy včas
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Zajištění obědu
  • Odborná školení
  • Náborový příspěvek 10 000Kč za přivedení nového zaměstnance

Těšíme na setkání s Vámi

Společnost
ACARA PRAHA,s.r.o.
Adresa
Kunčina – Nová Ves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ACARA PRAHA,s.r.o., Zdeněk Chrobák
733 399 973
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.