NÁPLŇ PRÁCE

  • vedení pracovníků anorganické laboratoře
  • odpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reporting
  • práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
  • správa dokumentace a platných norem systému jakosti
  • účast na interních a externích auditech

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
  • týdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní doba
  • mzdové ohodnocení: nástupní mzda od 37.800 Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + mimořádné a roční odměny
  • pravidelný růst mzdy
  • firemní benefity: čtvrtletní a roční prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování a jiné
  • možnost odborného růstu

POŽADAVKY:

  • VŠ chemického směru
  • praxe v chemické/analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků).
  • znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky).
  • znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS)
  • znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
  • znalost anglického jazyka

MOŽNÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bruntál

Společnost
Macco Organiques, s.r.o.
Adresa
Zahradní 1938/46c, Bruntál
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 37 800 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Chemik, Kontrolor, Vedoucí/manažer laboratoře, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.