Jsme společnost zabývající se investiční činností do nemovitostí, stavební a realitní činností a správou nemovitostí. V našem portfoliu naleznete bytové a rodinné domy, byty, historicky cenné stavby, a také se angažujeme v několika společenstvích vlastníků jednotek.

Jsme společnost s dynamickým kolektivem, tvoříme jeden tým plný elánu a nadšení z toho, co vytváříme.

Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a čtěte dál.

Úklid objektu krátkodobého ubytování

Úklid objektu krátkodobého ubytování (historická kamenná budova)

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á by nám vypomohl/a s provozem menšího penzionu a společně s námi tvořil/a dynamický tým s láskou k historickým stavbám. Jedná se o menší penzion, historickou kamennou budovu, s 10 lůžky. Objekt se nachází v malé obci blízko Hazlova. Vzhledem ke své poloze je velmi často vyhledáván skupinami lidí, kteří hledají možnost užít si soukromí a relax.

Náplň práce

  • Zajištění celkového úklidu objektu a přilehlých prostor po odjezdu hostů a následná příprava pro hosty nové, a to včetně úklidu wellness (sauna a vířivka, sociální zařízení)
  • Zajištění ostatních služeb spojených s provozem objektu (objednávka prádelny a jiné)
  • Pravidelná kontrola zásob ložního prádla, ručníků, čisticích prostředků a podobně
  • Vítání hostů při příjezdu, přebírání a kontrola objektu při jejich odjezdu
  • Příprava a zajištění wellness dle dohodnutých časů
  • Spolupráce a komunikace s provozním penzionu a ostatními kolegy v týmu (účetní oddělení, management)

Co požadujeme

  • Ideálně praxi s úklidem apartmánů/hotelů
  • Cca 6-8 hodin času na jeden úklid (maximálně 2 pobyty týdně, min. dle obsazenosti)
  • Částečně časovou flexibilitu
  • Spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail
  • Mít systém a schopnost organizace
  • Samostatnost, ale v případě potřeby být i týmový a spolupracovat s ostatními
  • Proaktivní přístup při řešení úkolů/problémů
  • Řidičský průkaz tř. B a vlastní automobil
  • Komunikativní znalost německého jazyka

Co nabízíme

  • Odměnu 180 Kč/hod
  • Kompenzaci cestovného
  • Nástup od poloviny června 2022
  • Částečná možnost organizace práce dle svého volného času
  • Práci preferujeme na ŽL, případně Dohodu o provedení práce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi nahlédneme do Vašeho životopisu a případně se s Vámi spojíme.

Společnost
LEGAL COMPANY s.r.o.
Adresa
Hazlov – Lipná
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Němčina (Základní)
Plat
Plat: 180 Kč / hodina
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Řemeslné a manuální práce, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 15.6.2022 – 31.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

LEGAL COMPANY s.r.o., Petra Komárková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.