SUNGWOO HITECH s.r.o. je hlavním dodavatelem ocelových komponent pro společnosti Hyundai Motors v Nošovicích a KIA Slovakia v Žilině, nově také pro společnost Volkswagen a PCA (skupina Stellantis). Více než čtyřicet let snahy a inovací nás vyneslo mezi přední globální hráče automobilového průmyslu.

Specialista oddělení Informačních technologií

Co vás čeká, aneb náplň práce:

- kompletní správa HW a SW prostředků na pracovních stanicích

- Instalace a konfigurace aktivních síťových prvků (switche, firewally, wifi)

- správa MS serverů

- rutinní činnosti IT oddělení, podpora uživatelů, operativa

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zkušenosti v oblasti IT

- dobrá znalost fungování datových sítí a jejich správy (Cisco výhodou)

- znalost správy virtualizace na VMWare

- zkušenost s Veeam a Zerto výhodou

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- ŘP sk. B, aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

- Měsíční bonus do výše 5.000 Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií

- 13. mzda (vyplácená 55 - 75 % jako letní, dalších 55 - 75 % jako zimní bonus)

- Firemní stravování, e-stravenky v hodnotě 135 Kč;

- Příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc

- MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

- Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody

Společnost
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Adresa
Na Rovince 895, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 31 000 – 37 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS, Pracovník back office, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SUNGWOO HITECH s.r.o., Johana Vaňková
552 306 430