GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

PL/SQL programátor / technický konzultant

Pro našeho klienta – globální společnost s dlouhodobou působností v oblasti distribuce léčiv – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

Analytik / technický konzultant - aplikace, databáze

Náplň práce:

- aktivní účast na studii proveditelnosti ERP WMS K2

- implementace ERP WMS K2

- administrace a systémová podpora

- spolupráce s externími dodavateli a interním týmem

- práce s DWH a ETL

- participace na klíčovém interním projektu implementace nového ERP systému

Požadujeme:

- znalost PL/SQL

- zkušenost s implementací a rozvojem podnikových systémů

- dobrá orientace v ERP systémech

- zkušenosti s ETL činnostmi

- vzdělání VŠ nebo SŠ v oboru informační technologie výhodou

- komunikativní znalost AJ

Výhodou:

- Linux – práce s příkazovou řádkou

- Oracle Financials and Accounting (OFA) - podpora účetního systému

- Qlik Sense a BI reporting

- participace na integračních projektech

- správa a vedení projektů

Nabízíme:

- zajímavá a odpovědná práce v dynamickém prostředí stabilní mezinárodní společnosti

- možnost občasné práce z domova

- pět týdnů dovolené

- využíváme stravenkový paušál

- možnost využít kartu MultiSport

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na výuku anglického jazyka

- slevy na produkty

- možnost parkování v areálu společnosti

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.