Jste lovec? Baví Vás používat obchodní, marketingové a komunikační nástroje tak, aby firma prodávala víc a byla více vidět? Souhlasíte s tím, že pečlivá analýza dat, práce s databází, přesné cílení, realizace a vyhodnocování kampaní je správná cesta?

V ABRA Software vyvíjíme moderní informační systémy, na kterých stojí byznysy firem jako např. Bonami, Fokus Optik, PrusaLab, Lekarna.cz nebo Profimed. Oceňují naše moderní technologie, profesionální přístup, hodnoty a spojenectví.

Důraz klademe na kvalitní leadership, inovace, produktovou strategii a lidskost. Kolegové oceňují firemní kulturu a hodnoty, její řízení a společenskou odpovědnost. I proto jsme získali ocenění The Best Managed Company 2021.

Do našeho týmu hledáme člověka, který má rád výzvy, umí si vyhrnout rukávy, hledá efektivní výsledek své práce a má chuť a energii uspět.

Co budete dělat:

 • Věnovat se sběru, analýze a interpretaci dat z trhu.
 • Navrhovat a realizovat marketingový plán, správně používat online i offline kanály s cílem získání vhodných leadů.
 • Zadávat detailní briefy interní reklamní agentuře, kontrolovat jejich realizaci a výsledky.
 • Spolupracovat s oddělením Sales na co nejlepším využití leadů.
 • Pečlivě vyhodnocovat kampaně a všechna získaná data s cílem růstu prodejů.

Proč s námi?

 • Zakládáme si na hodnotách.
 • Uvidíte výsledky své práce, společně budeme tvořit úspěch firmy.
 • Porostete spolu s námi: máme vlastní sofistikované vzdělávání, včetně online portálu, kde najdete pravidelně aktualizovanou širokou nabídku kursů, tipů a praktických tréninků z firmy i toho nejlepšího ze světa.
 • Organizujeme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi.
 • Přispějeme Vám na zdravý oběd přímo ve firmě. Tělo si můžete protáhnout na fitness stezce, józe nebo se proběhnout s kolegy.
 • Užijete si zajímavé akce – motokáry, běžky, volejbal, lezení a spoustu dalšího. S nápadem můžete přijít i Vy.
 • Jsme skvělý tým, který táhne za jeden provaz.

Těšíme se na osobní setkání :-)


Informace o pozici

Společnost
ABRA Software a.s.
Adresa
Jeremiášova 1422/7b, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Prodej a obchod, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ABRA Software a.s., Lukáš Skála