Česká výrobní společnost PLASTIKA a.s. s dlouholetou tradicí na trhu nejen v oblasti automobilového průmyslu, hledá v současné době vhodného zaměstnance na výše uvedenou pracovní pozici.

Náplň práce:

-Klíčová osoba pro komunikaci se stávajícími zákazníky
-Získávání nových obchodních příležitostí
-Zpracování podkladů pro nabídkové řízení
-Odpovědnost za projektové řízení, plánování, organizace a řízení projektového týmu
-Řízení nových projektů v požadovaných termínech a ve všech jeho fázích (poptávky, nabídky, příprava a předání do výroby)
-Vedení změnových řízení
-Sledování a vyhodnocení ekonomiky projektu
-Reporting o průběhu jednotlivých fází projektu
-Identifikace potenciálních příležitostí a rizik projektu

Nabízíme:

-Zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání
-Atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu
-Mnoho zaměstnaneckých benefitů jako např. 20 dní dovolené + 5 dní volna navíc, 1 den sickday,
dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění, benefit kartu aj.

-Pružnou pracovní dobu 37,5 hod./ týden
-Notebook, služební mobil i pro soukromé hovory

Požadujeme:

-VŠ/SŠ technické vzdělání výhodou
-Praxi v oblasti technologie nebo obchodu (ve výrobní společnosti výhodou)
-Praxe v oblasti projektového řízení výhodou
-Dobrou znalost anglického jazyka, min. na úrovni B1
-Znalost dalšího světového jazyka je výhodou
-Pokročilou znalost práce na PC - MS OFFICE, především excel
-ŘP sk. B podmínkou
-Pečlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup
-Schopnost systematicky a konstruktivně řešit úkoly

Termín nástupu: dohodou

Společnost
PLASTIKA a.s.
Adresa
Kaplanova 2830/4, Kroměříž
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Project Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PLASTIKA a.s., Ivana Mužíková
721 048 370