Společnost EKOL spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Jsme strojírenská konstrukční a výrobní firma zaměřující se na návrhy, výrobu a dodávky parních a spalovacích turbín, kotlů a energetických celků.
Po vstupu strategického partnera ShaanGu v roce 2015 jsme rozšířili své oblasti dodávek vedle států Evropy a severní Afriky také na trhy Asie.

Programátor Junior (s technickým vzděláním)

Pro zajištění našich projektů, unifikace parních turbín a další rozvoj společnosti hledáme nové kolegy do týmu vývoje a výzkumu. Hledáme člověka s technickým vzděláním, schopností termodynamických výpočtů a se zájmem a alespoň základními znalostmi v oblasti programování.

Náplň práce

- Na začátku zaučení v oblasti termodynamických výpočtů

- Hlavní činností bude vývoj firemního výpočtového software, konkrétněji:

- Vývoj semi-automatického software pro potřeby projektu unifikace parních turbín
- Kontinuální upgrade UI aplikace pro návrh parních turbín na platformě Basic
- Rozšiřování funkcionality této aplikace
- Tvorba databáze realizovaných a unifikovaných komponent parní turbíny a její implementace do této aplikace

- Technická podpora a participace na inovačních vývojových úkolech dle potřeby skupiny

Očekáváme

- SŠ/VŠ technického zaměření

- Základní znalost výpočtů tepelných cyklů

- Základní znalost vývoje aplikací alespoň v jednom z jazyků Basic/ VBA/ SQL/ C#/ Python

- Znalost technické angličtiny

- Další zkušenosti a znalosti z oboru programování výhodou

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- Jazykové kurzy AJ zdarma

- Pružná pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění až 2 500 Kč/měsíc

- Příspěvek na stravování

Pozice je vhodná i pro absolventy. V případě, že Vás pozice zaujala nám neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis.

Budeme se těšit na osobní setkání :)

Společnost
EKOL, spol. s r.o.
Adresa
Křenová 211/65, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Strojírenství, Technika a vývoj, Správce aplikačního SW, Technik HW, Databázový specialista, Support IS, Pracovník výzkumu a vývoje, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EKOL, spol. s r.o., Simona Novotná
602 424 131