Společnost SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o. se již přes 25 let zaměřuje na dodávky komplexních řešení v oblasti informačních systémů a dalších IT služeb. Hlavní činností společnosti je vývoj, implementace a podpora informačních systémů pro státní správu.
Hledáme další posilu do našeho týmu na pozici:

Systémový administrátor

Náplň práce:

· Správa IT prostředí společnosti

· Podpora koncových uživatelů

· Podpora vývojových týmů

Požadavky:

· znalost doménového prostředí MS Active Directory

· znalost klientských operačních systémů Windows a kancelářských balíků Office na administrátorské úrovni

· základní znalosti síťových protokolů

· komunikativnost a proaktivní přístup k řešení problémů

Výhodou:

· znalosti administrace serverových produktů Microsoft v aktuálních verzích (Exchange, SharePoint, SQL, IIS, Hyper-V)

· zkušenosti s centrální správou antimalwarových řešení

· znalost skriptovacího jazyka PowerShell

· znalost IP telefonie (3CX)

· znalost MS Azure a Office 365 prostředí

· znalost AJ

Nabízíme:

· možnost pracovat s nejnovějšími produkty firmy Microsoft

· příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji

· práci v dynamickém týmu a neformálním prostředí

· benefity: kurzy cizího jazyka, podpora při získání profesních certifikátů, notebook, mobilní telefon, multisport karta

Společnost
SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o.
Adresa
Kytlická 818/21a, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SYSCOM SOFTWARE spol. s r.o., Pavel Dvořák
+420 737 246 502