ACO Industries Tábor s.r.o. je dceřinou společností skupiny ACO – dodavatele stavebních prvků s celosvětově vedoucím postavením ve výrobě systémů odvodnění zpevněných ploch, odvodňovacích systémů z nerezové oceli, odlučovačů ropných látek a odlučovačů tuků.
Skupina má centrálu v Rendsburgu na severu Německa. Disponuje 26 výrobními závody a 60 distribučními společnostmi ve 40 zemích světa. ACO Industries Tábor patří mezi největší výrobní závody skupiny ACO, lídra na světovém trhu s odvodňovací technikou. Vyvíjíme a vyrábíme především čistírny odpadních vod, komponenty pro odlučovače a žlaby pro externí odvodnění. Zaměřujeme se na technologie a výrobky, které jsou určeny pro odvodnění a čištění povrchových a procesních odpadních vod. Jsme výrobním centrem skupiny pro výrobu plastových, sklolaminátových a betonových odlučovačů tuků a ropných látek. Naše výrobky dodáváme do mnoha zemí všech kontinentů. Komplexní technická a marketingová podpora je součástí naší nabídky pro zákazníka. Jako dobrý soused a zodpovědný zaměstnavatel provozujeme výrobní technologie s maximální péčí o životní prostředí a ochranu zdraví pracovníků stavíme na nejvyšší pozici při veškerém našem rozhodování.

Výrobní controller

Náplň práce

  • Reporting a budgeting
  • Kalkulace sazeb a vyhodnocování odchylek
  • Podpora jednotlivých úseků výroby a logistiky
  • Ad hoc analýzy
  • Automatizace reportingu ve spolupráci s IT
  • Spolupráce na implementaci SAP
  • Spolupráce s výrobním controllingem ve skupině ACO

Požadavky

  • Min. 3 roky praxe v controllingu
  • Analytické schopnosti
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Power BI výhodou
  • Visual Basic, SQL dotazování výhodou
  • QlikView výhodou
  • Zkušenosti s ERP SAP výhodou
  • AJ na úrovni B1 - denní písemná i ústní komunikace
  • Komunikativní, proaktivní, samostatný

Co vám můžeme nabídnout

  • Skvělý kolektiv a stabilní zaměstnání
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Služební telefon a notebook
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách

Společnost
ACO Industries Tábor s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1158, Sezimovo Ústí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ACO Industries Tábor s.r.o., Martina Kultová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.