Konzultant prodejny T-Mobile

Společnost Asistel s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Celkem je nás ve společnosti 100 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta, která táhne za stejný provaz a dokáže překonat i ty největší cíle. Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard. Na pozici specialista prodeje to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Náplň práce:

komunikace se zákazníkem na prodejně, přes telefon i přes email
prodej služeb T-Mobile, telefonů a příslušenství
vytváření nabídky na míru na základě zjištěných informací od zákazníka
plnění stanovených cílů
řešení reklamací, stížností a dalších provozních záležitostí

Co od Vás očekáváme:

komunikační dovednosti
orientace na výsledek
chuť na sobě neustále pracovat a zlešovat se
odpovědnost a zodpovědnost
výuční list/ středoškolské vzdělání
smysl pro obchod
uživatelkou znalost práce na PC
flexibilitu
týmovost
zkušenosti s aktivním prodejem výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

mzda se skládá z fixní částky a provizí dle Vašeho výkonu
smlouva na dobu neurčitou
práce na hlavní pracovní poměr
zaškolení na danou pozici
možnost karierního postupu
osobní individuální rozvoj
přátelský tým na pobočce
benefity (cafeterie, mutisport karta, slevy na tarify, telefony a příslušenství pro Vás i Vaši rodinu, využití firemní chalupy ve Špindlerově Mlýně, další slevy v různých obchodech)
možnost získat za super výsledky skvělé zájezdy po celém světě

Benefity

Fenomenální firemní akce
Vzdělávací kurzy
Cafetérie - bonusy až 10.000,- měs, k výplatě
Slevy na firemní zboží za nákupní ceny
Příspěvek na sport
Příspěvek na volný čas
Mobilní tarif, TV, internet téměř zdarma i pro rodinu ( až pro 8 osob)
Přátelské prostředí
Využití firemní chalupy ve Špindlerově Mlýně, speciální slevy v různých obchodech ( datart, optik do domu atd.) každý rok možnost získat skvělé zájezdy po celém světě (Thajsko, Mauricius, Srí Lanka...) sport karta

Zašli nám svůj životopis, budeme Tě kontaktovat!

Společnost
Asistel, s.r.o.
Adresa
Tyršova 2088, Benešov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Telekomunikace, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Prodavač, Vedoucí úseku prodejny, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Asistel, s.r.o., Milan Pecka