Obchodní manažer pro oblast prodeje výběrové kávy a kávového sortimentu

Vyznáte se ve druzích (odrůdách) výběrové kávy, pěstování, sklízení, skladování a spotřebě? Víte jaký je hlavní rozdíl pražení kávy na první a druhý crack? Máte prokazatelné zkušenosti s obchodní činností? Pokud ano, dejte nám o osobě vědět! Do našeho týmu pražírny výběrové kávy NATURPARK 12, která funguje na principech sociálního podnikání pod hlavčikou spolku Revenium, z. s., hledáme nového kolegu/gyni (se zdravotním znevýhodněním nebo postižením) na pozici Obchodní manažer/ka pro oblast prodeje kávy pro oblast Moravy. Práce je ŽL nebo PP na částečný úvazek.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Rozvíjení, péče a udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty a partnery
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů s dlouhodobým obchodním potenciálem
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Realizace obchodních návštěv v souladu s firemní strategií, prezentace a reprezentace společnosti
  • Přijímání a zpracovávání objednávek od klientů a zajištění jejich logistiky
  • Vyřizování požadavků klientů a zajištění jejich podpory
  • Příprava a tvoření nabídek

NABÍZÍME:

  • Práci v pohodovém a přátelském kolektivu
  • Práci pro férového zaměstnavatele
  • Základní plat plus marži z prodaného objemu + zajímavé benefity
  • Odborné proškolení v oblasti kávy
  • Setkávání se s osobnostmi v oboru

POŽADUJEME:

  • Nadšení pro obor – výběrovou kávu a vše, co s ní souvisí
  • Prokazatelná zkušenost z gastro oboru s výběrovou kávou
  • Reference alespoň od dvou kontaktů
  • Osobní, reprezentativní a přátelské vystupování na vysoké úrovni
  • Nadšení pro práci v rámci zajímavého a neustále se rozvíjejícího konceptu NATURPARK 12
  • Zodpovědný přístup a odhodlání nenechat své kolegy ve štychu

Společnost
Revenium, z. s.
Adresa
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Revenium, z. s., Hana Potměšilová
724 073 027