Fotografická galerijní kavárna Leica v centru Prahy hledá ZÁSTUPCE PROVOZNÍ

Leica gallery Prague je síť galerií po celém světě, kde vystavují, jak světově známí, tak čeští fotografové. Součástí galerie je také kavárna s knihkupectvím. V Leica gallery probíhají výstavy, vernisáže a různé doprovodné akce.

Hledáme zástupkyni provozní - pravou ruku manažerky, která bude žít pro kavárnu i knihkupectví.

Co požadujeme?

  • nutná praxe v gastronomii - nejlépe v kavárně
  • zájem o fotografii a fotografické publikace
  • rychlost, pečlivost, flexibilita, organizační dovednosti
  • češtinu na úrovni rodilého mluvčího
  • komunikativní úroveň angličtiny alespoň na úrovni B1/B2
  • týmového ducha, který umí motivovat své kolegy
  • milovník umění a kávy, jídla z kvalitních surovin
  • zkušenost s vedením provozu kavárny/galerie výhodou

Co budete dělat?

  • obsluha v galerijní kavárně - prodej publikací, vstupenek do galerie, příprava nápojů, kávy a občerstvení
  • hlídat zázemí kavárny a knihkupectví - objednávky, stavy zásob, udržovat čistotu
  • pomáhat s náborem a zaškolováním brigádnic
  • výpomoc provozní, se vším co bude potřeba

Co nabízíme?

  • HPP či práci na OSVČ (lze i na DPP)
  • vlastní plánování směn - je však nutnost odpracovat 100 hodin měsíčně, jak odpolední, tak ranní směny (v případě potřeby i víkend) + účast na vernisážích, besedách a dalších doprovodných akcích

Provoz kavárny a galerie:

  • Po-Pá - 9:00-20:00 (směny: 9:00-15:00/14:00-20:00)
  • So-Ne - 10:00-18:00

Společnost
LEICA GALLERY PRAGUE o.p.s.
Adresa
Školská 693/28, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 31 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Kultura, umění a tvůrčí práce, Vrcholový management, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

LEICA GALLERY PRAGUE o.p.s., Alice Jurasová
774 901 701