Společnost Technimat s.r.o. patří mezi tradiční významné obchodníky s hutními materiály již od roku 1993. V současnosti působíme v severních, západních, středních Čechách a Praze, kde máme vybudovanou moderní velkoobchodní síť tvořenou pěti prodejními sklady. Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER / KA Teplice

Pracovní náplň:

  • připravuje a realizuje obchodní činnost - nákup/prodej
  • pečuje o přidělené zákazníky a vyhledává nové
  • zpracovává cenové nabídky
  • úzce spolupracuje s nákupním oddělením

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativnost a obchodní talent
  • spolehlivost a pečlivost
  • znalost problematiky hutních materiálů
  • praxi v obchodní činnosti

Nabízíme:

  • za vysoké pracovní nasazení nadprůměrné platové ohodnocení
  • perspektivu v zavedené a prosperující společnosti
  • samostatnou, různorodou práci
  • služební automobil, mobilní telefon
  • veškeré administrativní zázemí
  • stravenkový paušál 75,- Kč/den
  • dovolená 5 týdnů

Společnost
TECHNIMAT s.r.o.
Adresa
Bystřická 496, Novosedlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Prodej a obchod, Account Manager, Nákupčí, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Merchandiser, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TECHNIMAT s.r.o., Josef Svoboda