Husky Injection Molding Systems je mezinárodní společnost, výrobce a poskytovatel služeb v oboru vstřikovacích forem. Vyrábíme vstřikovací formy převážně pro potravinářský a nápojový průmysl, a pro prokdukty kosmetického a osobního užití. Naše pobočky se nacházejí v Kanadě, Švýcarsku, Lucembursku, nebo České Republice.

Team Leader !!! Nástupní bonus 25.000 Kč !!!

Společnost Husky KTW sídlí v Jindřichově Hradci a hledá do svého týmu Výrobní Team Leadery / Výrobní mistry. Vaším hlavním úkolem bude vedení a organizace práce na přiděleném výrobním středisku a zajištění plynulého chodu výrobního oddělení. Budete organizovat tým, tak aby byly splněny všechny projekty včas a zároveň splňovali danou kvalitu. Dále budete mít na starosti komunikaci s naší centrálou v Lucembursku, Švýcarsku či Kanadě, tudíž anglický jazyk je pro tuto roli nezbytný.

Náplň práce:

- Koordinace pracovního týmu - vedení, rozvoj, komunikace, a motivace zaměstnanců

- Koordinace technické přípravy

- Zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném úseku

- Trvalé sledování a hodnocení produktivity a kvality práce zaměstnanců

- Účast na operativních setkáních s vedoucími koordinátory příslušných úseků výroby

- Pravidelné vyhodnocování kvality výroby

- Spolupráce při zavádění nových výrobních procesů a postupů

- Plánování kapacit daného střediska

- Zavádění a dodržování nástrojů štíhlé výroby 5S, SMED, VSM,

- Spolupráce při analýze neshod a zavádění opravných opatřední

Kvalifikace:

- Středoškolské vzdělání v technickém oboru výhodou

- Zkušenost s řídící funkcí a vedením týmu výhodou

- Znalosti principu Kaizen, neustálého zlepšování

- Schopnost analyzovat a řešit technické problémy, znalost výrobních předpisů a postupů

- Komunikační dovednosti, flexibilita a ochota učit se novým věcem

- Znalost práce na PC: MS office, Excel, Outlook

- Komunikace v anglickém jazyce podmínkou, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:

- Práci v prosperující nadnárodní firmě

- Nástupní bonus 25.000 Kč

- Nadstandartní platové ohodnocení včetně 13. platu

- Příspěvek na dojíždění za každý ujetý km

- Dotované stravné

- 25 dní dovolené

- Pouze ranní směny

- Příspěvek na penzijní pojištění

- Služební cesty do Lucemburska či Švýcarska

- Hrazené první 3 dny nemoci

- Možnost dalšího odborného a profesního rozvoje a mnoho dalšího...

Společnost
Husky-KTW s.r.o.
Adresa
Jindřichův Hradec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Výrobní ředitel/manažer, Mistr, Vedoucí výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel