Na obchodní pozici Privátní bankéř hledáme akvizičně orientovaného kandidáta, který rád komunikuje s klienty, disponuje aktivními prodejními dovednostmi, má odborné znalosti a zkušenosti v oblasti bankovnictví a základní přehled o finančním trhu. Pozice je ideální pro kandidáta, který má ambice kariérně a odborně růst v segmentu privátního bankovnictví a stát se součástí našeho týmu privátních bankéřů v České republice. Obchodní a akviziční aktivity kandidáta budou zaměřené na poskytování služeb privátního bankovnictví pro město Brno i přilehlý region.

*Naše očekávaní*

Od kandidáta očekáváme aktivní oslovování nových klientů a prezentaci komplexní nabídky produktů a služeb našeho privátního bankovnictví potenciálním klientům banky. Své předcházející pracovní zkušenosti využije při aktivním budování vlastního portfolia klientů a při péči o ně.

*Naše požadavky*

Kandidát musí být přirozeně komunikativní a schopný samostatně vyhledávat a oslovovat nové klienty s objemem finančního majetku relevantním pro poskytování služeb privátního bankovnictví. Nutností jsou pracovní zkušenosti s komunikací s klienty. Odborné znalosti o specifických produktech z nabídky Privatbanky kandidáta naučíme prostřednictvím systému interního vzdělávaní a odborné přípravy.

*Naše nabídka*

Úspěšný kandidát se stane součástí kolektivu zkušených privátních bankéřů pracujících pro banku, která se úzce specializuje na poskytování služeb privátního bankovnictví. Zároveň získá přístup k široké nabídce nezávislých investičních produktů (nepreferujeme konkrétní správcovskou společnost), které umožňují spravovat majetek klientů v souladu s jejich očekáváním a rizikovým profilem.

Osobnostní předpoklady a zručnosti

- akviziční, komunikační a prodejní dovednosti a schopnosti,
- obchodní praxe min. 3 roky v segmentu privátního bankovnictví nebo 5 let v segmentu osobního bankovnictví,

- zkušenosti s vyhledáváním a získáváním nových klientů,
- odborné znalosti z oblasti bankovnictví, finančního trhu a finančních nástrojů,
- profesionální vystupování a orientace na zákazníka,
- silná motivace, ambicióznost,
- cílevědomost a samostatnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,

- řidičský průkaz – B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí investiční skupiny Penta,
- prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu,
- práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí,
- 25 dní dovolené,

-13. plat,
- stravenky v hodnotě 95 Kč/den,
- zvýhodněné bankovní produkty,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům.

O nás

Privatbanka, a.s., je součástí investiční skupiny Penta, která již 25 let působí na více než deseti trzích napříč Evropou a má zastoupení v Praze, Bratislavě a Varšavě.

Penta hraje velmi aktivní roli v řízení investic a společností, jež jsou součástí jejího portfolia. Specializuje se na dlouhodobé investice ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě, médiích a realitním developmentu. Je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu, zajišťuje práci pro více než 44 000 lidí.

Privatbanka, a.s., je synonymem pojmu PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ. Jsme, a nadále chceme být bankou s nejrychleji rostoucím privátním bankovnictvím na trzích, kde působíme. Na Slovensku patří Privatbanka mezi TOP 3 subjekty v objemu spravovaného majetku v segmentu privátního bankovnictví. Naším záměrem je výrazně posílit naše postavení v České republice.

Zaměstnancům vytváříme příznivé podmínky pro jejich kontinuální odborný i kariérní růst. Při výběru nových zaměstnanců klademe velký důraz nejen na vysokou odbornou kvalifikaci a profesionální úroveň, ale také na potenciál posouvat se vpřed.

Pokud jsme Vás naší nabídkou zaujali a disponujete uvedenými osobnostními předpoklady a odbornými dovednostmi, dejte nám o sobě vědět zasláním Vašeho aktuálního profesního životopisu.
Za projevený zájem pracovat v naší společnosti děkujeme. Po pečlivém posouzení životopisů budeme kontaktovat uchazeče, se kterými se rádi setkáme osobně.


Informace o pozici

Společnost
Privatbanka, a.s., pobočka Česká republika
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Firemní bankéř/Relationship Manager, Osobní bankéř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Privatbanka, a.s., pobočka Česká republika, Anna Klimová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.