Společnost EFIN, spol. s r.o. je od 1994 provozovatelem věrnostního programu Sphere, který je největším věrnostním programem svého druhu realizovaným na území České a Slovenské republiky.

Hledáte změnu a novou výzvu? Pokud uvádíte v životopise své silné stránky odolnost, odhodlanost, soutěživost a kreativitu, práce u nás splní všechna vaše očekávání. Hlavním úkolem bude vyhledávat a spojit se s klíčovými osobami, manažery a řediteli ve firmách a představit jim benefity věrnostního programu Sphere. Jsme společnost EFIN. Našim partnerům otevíráme prostřednictvím věrnostních programů v ČR i SR nové obchodní a marketingové příležitosti. Více na www.sphere.cz.

Co vás čeká?

• odpovědnost za klíčové obchodní případy B2B

• marketingové B2C komunikace

• vedení týmu

Požadujeme:

• obchodní zkušenosti a výsledky

• prezentační a komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti

• samostatnost, organizační schopnosti, orientace na výsledek

• zkušenost s věrnostními programy výhodou

• zkušeností z oblasti marketingu, znalost principů a technik marketingu

• pozitivní přístup a pokročilou práci s IT

• lze i samostatné pozice obchod či marketing

Co vám za to nabídneme?

• zajímavou a zodpovědnou práci

• základní odměna + bonusy

• možnost profesního růstu a osobního rozvoje

• zaměstnanecké benefity

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce s fotografií.

Více informací o naší společnosti naleznete na www.sphere.cz

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Obchodní ředitel/manažer, Specialista marketingu, Regionalní obchodní manažer, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN spol. s r.o., Lucie Kantorová