Název pozice: Člen animátorského týmu se zaměřením na příměstské tábory

Hledáme nového parťáka do animátorského týmu Velkého světa techniky umístěného v unikátním prostředí Dolních Vítkovic!

Jsme malá parta s velkou dávkou elánu a chybí nám kolega, který povede příměstské tábory! Ač se jedná o práci převážně v kanceláři, z velké části jde také o kreativní činnost, takže jednotvárnou sedavou práci nečekejte. Každý z nás je také zaučený na funkci vedoucího denní směny, kterou je jednou za čas potřeba zastat, takže stereotyp u nás nehrozí!

Přestože jsme science centrum, nepožadujeme, abys měl/a technické vzdělání. Jsi dynamická osoba, která má drive a chuť dělat v Ostravě akci, za kterou se budou chtít lidé vracet? Jsi týmový hráč a máš přirozenou autoritu? Pokud jsi organizovaný a komunikativní kreativec, který se nebojí vedení týmu lidí a nechce se v práci nudit, dost možná je práce ve Světě techniky právě pro Tebe!

Náplň práce:

· Organizační zajištění příměstských táborů pro děti od A do Z

· Komunikace s rodiči – komunikativnost, proklientský přístup

· Sledování prodejů – organizační schopnosti

· Koordinace táborového programu – kreativita

· Vedení týmu brigádníků-animátorů zajišťujících tábory – vůdčí schopnosti

· Pracovní doba: pondělí-pátek 8:00-16:00, občasná výpomoc o víkendech a státních svátcích

Požadavky na uchazeče:

· Výborné organizační schopnosti

· Komunikativnost

· Proklientský přístup

· Kreativní myšlení

· Vůdčí schopnosti

· Aktivní a pozitivní přístup k práci

· Min. SŠ, výhodou VŠ

· Vhodné pro absolventy – praxe v oboru není podmínkou

· Pokročilá znalost práce na PC

· Základní znalost AJ

· Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

· Podílení se na ojedinělém a veřejně prospěšném projektu

· Příjemné pracovní prostředí

· Perspektivní pracovní pozice

· Rozsah úvazku: 37,5 h./týden

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na stravování

· Po roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Možnost účastí na akcích pořádaných zaměstnavatelem

Společnost
Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.
Adresa
Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 22 000 – 24 200 Kč / měsíc
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Kultura, umění a tvůrčí práce, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s., Marcela Vyskočilová
723 937 761