SILON s.r.o. je přední evropskou firmou vyrábějící PE a PP kompaundy. Dlouholetý obchodní úspěch naší společnosti spočívá ve strategii zaměřené na kvalitu, spolupráci se zákazníky a vývoji nových výrobků a technologií. Naše společnost poskytuje práci vice než 300 zaměstnancům a náš roční příjem činí vice než 140 mil. EUR.

ERP Specialist Consultant

Hlavní náplň práce:

  • Analýza a optimalizace funkčních požadavků u klíčových uživatelů ERP
  • Definice, realizace a kontrola procesních standardů u klíčových uživatelů
  • Uplatňování zásad Lean Six Sigma
  • Projektový management v IT

Očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • 2 roky praxe v IT Business Analysis, process management nebo na podobné pozici
  • AJ na vyjednávací úrovni, NJ výhodou
  • Výhodou zkušenost s podnikovými procesy ve výrobní společnosti
  • Základní znalost podnikových finančních procesů
  • Prezentační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce: Praha-Dejvice
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělání
  • 5 týdnů dovolené
  • Kartu MultiSport
  • Kurzy anglického a německého jazyka
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
SILON s.r.o.
Adresa
Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SILON s.r.o., Adéla Škodová