Jsme česká firma s více jak 20ti letou tradicí sídlící v Praze 6 - Střešovicích, zabývající se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru.

Junior developer

KOHO HLEDÁME

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici backend vývojář na dlouhodobou spolupráci, který/á by rozšířil náš tým. Zároveň hledáme někoho, kdo se nebojí využít příležitost a chce se podílet na významných projektech pro státní a veřejnou správu.

CO VÁS ČEKÁ

Vývoj backend cloudových aplikací pro státní a veřejnou správu, jejich rozvoj a úprava dle požadavků klientů. Náš tým funguje agilně práce je plánována do scrum sprintů za účasti všech členů týmu.

Jsme menší tým s neformálním pracovním prostředím bez zdlouhavých procesů, naším cílem je vývoj.

S ČÍM PRACUJEME

Java, Go, Jira, Linux, Microservices, PostgreSQL, REST API, Mongo DB, Angular

POŽADUJEME

SŠ/VŠ (vhodné i pro absolventy), znalost českého jazyka, základní orientaci v technologiích pro vývoj internetových aplikací, čistý trestní rejstřík, ochota učit se novým věcem, znalost Java, GO výhodou

CO NABÍZÍME

Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí v klidném prostředí Prahy 6 (výborná dostupnost MHD), získání zajímavých zkušeností z oboru, flexibilní pracovní dobu, motivační ohodnocení, sickdays, stravenkový paušál, jazykové kurzy. Kancelář na příjemném místě v Praze Střešovicích.


Informace o pozici

Společnost
Tender systems s.r.o.
Adresa
Nad hradním vodojemem 1108/53, Praha – Střešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Java vývojář, Golang vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny