Bidfood (dříve NOWACO) šetří svým klientům v gastronomii i maloobchodu čas, nervy a peníze výbornou distribucí čerstvých, koloniálních a zmrazených potravin. Známé jsou například naše vlastní značky NOWACO a Prima.

Grafik pro značku Nowaco

35 - 40 000 Kč dle zkušeností

Chcete se podílet na úspěchu známé značky NOWACO a potkávat svou práci v obchodech napříč celou republikou? Přidejte se k nám do týmu!

Na naši centrálu v Kralupech nad Vltavou hledáme zkušeného DTP grafika, který zvládne technické grafické práce, jako implikace jazykových korektur, export tiskových dat, retuše fotografií, skládání obalové grafiky dle šablony, apod.

  • Máte rádi jídlo a chcete, aby se prodávalo v krásných obalech?
  • Máte prokazatelné zkušenosti s DTP?
  • Nemáte problém se zadanými termíny?

Pokud jste na tyto otázky odpověděl(a) ano, tak skvělé! Napište nám a rádi vás do našeho zatím dvoučlenného mladého týmu uvítáme. Nástup možný ihned. :)

Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • Tvorba obalů dle koncepce - skladba jednotlivých grafických prvků
  • Příprava tiskových dat, komunikace s tiskárnou obalů
  • Úprava textací dle zaslaných korektur
  • Vytváření grafiky banerů a inzercí
  • Práce v InDesignu, Illustratoru, Photoshopu.

Co nabízíme:

  • Absolutní podporu a stabilní zázemí úspěšné společnosti Bidfood
  • Přátelský kolektiv
  • Benefity jako 25 dní dovolené, zaměstnanecké slevy, příspěvek na stravování a další

Nástup: květen, červen 2022 (lze na základě domluvy upravit)

Pokud Vás popis pracovní pozice zaujal, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu a ukázky Vaší grafické práce.

Společnost
Bidfood Czech Republic s.r.o.
Adresa
V Růžovém údolí 553, Kralupy nad Vltavou – Mikovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / týden
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bidfood Czech Republic s.r.o., Tereza Korousová
315 706 220