Astotec Automotive Czech Republic s.r.o. je předním světovým výrobcem elektrických iniciátorů a komponentů pro bezpečnostní systémy v automobilech na ochranu cestujících i chodců. Výrobní závod v Brankovicích (okr. Vyškov) působí v tomto regionu již od roku 2007 a patří mezi zdejší významné zaměstnavatele s dlouhou tradicí.

INŽENÝR/KA KVALITY pro nové projekty

Budete se podílet na zajišťování kvality, komunikovat s dodavateli i zákazníky a spolupracovat s ostatními odděleními ve společnosti, která svými výrobky přispívá ke zvyšování bezpečnosti automobilů a také ke zmírňování následků dopravních nehod v nejrůznějších značkách vozidel. Práce u nás je nejen dobře placená, ale i užitečná a smysluplná. Naše výrobky totiž pomáhají chránit zdraví možná i Vašich blízkých.

Co budete dělat a co k tomu budete potřebovat?

 • Daří se nám získávat nové a mnohdy prestižní zakázky a rádi Vám svěříme zajištění kvality vybraných vývojových projektů, vzorování dílů a náběh produktů do série. Budou se Vám tedy skvěle hodit znalosti VDA2, APQP, PPAP nebo FMEA.

 • Budete se věnovat reklamačním řízení se zákazníky i dodavateli, řešení neshod, hledání příčin a jejich odstraňování. Vzdělání v technickém oboru s maturitou či vysokoškolské by Vám mohlo v této práci velmi pomoci stejně jako orientace ve výkresech a/nebo zkušenost s 8D reporty, kontrolními plány, proces-flow, 5Why, Ishikawa atp.

 • Budete se podílet na nastavování a udržování interních procesů, takže Vás potkají činnosti od tvorby a aktualizace řízených dokumentů, přes školení zaměstnanců v oblasti kvality, až po provádění interních auditů, abychom mohli nadále dodávat našim zákazníkům kvalitní výrobky, na které jsme hrdí. Máte-li tedy také praktické znalosti norem VDA 6.3, ISO řady 9000 a IATF 19949, tím lépe.

 • Velice oceníme, pokud jste již získal/a víceletou zkušenost a baví Vás práce na pozici inženýra kvality, QA nebo SQA v automotive.
 • Ozvěte se nám i pokud nemáte všechny výše uvedené znalosti a zkušenosti. Třeba znáte další věci, které se skvěle hodí pro tuto pozici :-)
 • K Vaší práci bude patřit i hodně komunikace se zahraničními zákazníky, dodavateli a s Vašimi budoucími kolegy v rámci pobočky i holdingu. Využijete tedy znalost angličtiny jak v písemném projevu, tak při telekonferencích nebo při osobních setkáních (úroveň B2/C1).
 • K Vaší práci budou patřit občasné tuzemské i zahraniční služební cesty, pro které budete potřebovat také řidičský průkaz sk. B a chuť poznávat nové lidi.

 • Během Vaší účasti na různých zajímavých projektech se určitě uplatní Vaše touha dotahovat věci do konce a týmový duch. My v Astotec totiž táhneme společně za jeden provaz, a hlavně stejným směrem.

 • Zaškolováním Vás provede náš skvělý tým oddělení kvality, ve kterém budete vítanou posilou. Už teď se na Vás těší!

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Uzavřeme s Vámi pracovní smlouvu s nástupem dle domluvy.
 • Příchody a odchody si budete moci rozvrhnout v pružné pracovní době.
 • Nabídneme Vám atraktivní měsíční mzdu, která bude odpovídat Vašim zkušenostem, a to v rozmezí 50 000 - 55 000 Kč ve zkušební době. Po zapracování Vám mzdu ještě navýšíme až na 60 000 Kč hrubého. Kromě toho našim zaměstnancům mzdy pravidelně navyšujeme.
 • U nás budete mít dotované obědy, nebo příspěvek na stravování.
 • Staráme se o zdraví zaměstnanců nejen v rámci BOZP a PO, ale navíc máme propracovaný program na podporu zdraví.
 • O čistém pracovním prostředí a klimatizaci se nezmiňujeme. To je samozřejmost stejně jako notebook a telefon s možností občasného home-office.
 • V těžkých životních situacích našim zaměstnancům pomáhá náš nadační fond WE CARE.
 • Můžete využívat naše zvýhodněné mobilní tarify, do kterých se může zapojit také Vaše rodina.
 • O rozvoj jazykových znalostí našich kolegů se u nás starají skvělí lektoři v individuálních jazykových kurzech.
 • Dáváme více dovolené, než musíme, abyste mohli načerpat nové síly nebo si užít své rodiny či výletů.
 • Jednáme s lidmi s respektem a snažíme se být férovým zaměstnavatelem, aby se u nás zaměstnanci pracovali rádi. Najděte si, jak nás vidí naši zaměstnanci na atmoskop.cz - je to tam potvrzené černé na bílém.
 • Náborový bonus 20 000 Kč je pak už jen třešnička na dortu. :-)

Zaujala Vás tato pozice a chtěli byste se o ni ucházet?

Odpovězte nám prosím e-mailem nebo pomocí tlačítka „odpovědět“. Ke své odpovědi přiložte stručný životopis v českém jazyce a uveďte datum možného nástupu. Oceníme také krátký motivační dopis.


 Tato pozice Vás neoslovila, ale rádi byste se dozvěděli o jiných možnostech zaměstnání u nás?

Kontaktujte nás na čísle 517 302 222 nebo nám napište! Rádi Vám řekneme, jaké možnosti by se pro Vás mohly v naší společnosti v budoucnu otevřít.


Informace o pozici

Společnost
Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
Adresa
Brankovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Metrolog, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel