KYOCERA AVX Components, s.r.o. je mezinárodní společnost se sídlem v USA a přední světový výrobce pasivních elektronických součástek. V Uherském Hradišti vyrábíme zejména výkonové a keramické kondenzátory.

Pro závod v Uherském Hradišti hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost učit se, přijímat nové informace
  • vstřícné vystupování vůči zákazníkům
  • flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota k dlouhodobé spolupráci, systematičnost
  • týmová spolupráce, proaktivní přístup k řešení problémů
  • výborná znalost MS Office
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost německého jazyka výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zpracování poptávek a objednávek
  • poskytování informací a vyřizování požadavků zákazníků
  • administrování údajů a dat dle standardů společnosti
  • spolupráce s ostatními členy týmu a ostatními procesy v rámci oddělení

NABÍZÍME:

  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení
  • plný týdenní úvazek 37,5 h. (místo standardních 40 h.)
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na péči o zdraví
  • dotované závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zázemí stabilní prosperující firmy
  • další benefity dle vnitřních předpisů

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Společnost
KYOCERA AVX Components s.r.o.
Adresa
Uherské Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Zákaznický servis, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KYOCERA AVX Components, s.r.o., Nikola Klobásková
720 061 143