Že prý se jako jedničkář s vysokou budu mít skvěle… Znáte to taky?

Začátek tohoto inzerátu bude o mně. Pokud se v něm ale najdete, právě jste objevili zlatý poklad 💎

Vždycky jsem měl dobré známky. Protože mi všichni říkali, že dobří studenti získají po škole skvělou práci, která bude dobře placená a zajistí jim pohodlný život v dostatku. Po vysoké škole se ale tenhle sen začal pomalu rozplývat. Stála přede mnou nalajnovaná cesta, která pohltila skoro všechny okolo mě. Stáli jste na téhle křižovatce taky?

Nástup do zaměstnání, 35 000 Kč hrubého. Po roce se štěstím 37 000, za dva roky 39. Za 5 let se mohu dostat na 42 000 měsíčně a cítit se, že jsem dosáhl vrcholu. Že jsem se zařadil do společnosti s nadprůměrným platem hodným mého nadprůměrného snažení. Já ale chtěl od života více. A možná chcete od života více i Vy, že? Jinak byste tento text nečetli.

Zkoušel jsem ledacos. Zkoušel jsem různé zkratky. Finanční poradenství, reality… všechno to byly kroky úplně vedle. Zkoušel jsem jít cestou dalšího vzdělání, 3 roky jsem studoval doktorát. Jenže na konci jsem viděl úplně tu stejnou cestu. 35, 37, 39, 42… Nejsme tu v Praze. Kolem Budějc se o moc víc nedává. A jestli to v čase bude stoupat, bude to kvůli inflaci, nepolepšíme si. Proč?

Tohle je způsob, který chtějí podniky. Jste pro ně kolečko v obrovském soukolí, které roztáčí jejich ekonomiku. Černá krabička, pro kterou se snaží minimalizovat vstup a maximalizovat její výstup. Jednoduchý ekonomický princip, že? Nejde jim to mít za zlé. Takhle to prostě funguje.

Ale pak je tu jiná možnost. Nejsme v tom totiž sami. Vy a já.

Nejsme jediní mladí lidé kolem Českých Budějovic, kteří chtějí rychle růst. Platově i osobnostně. Jsou jich tu desítky.

Jak je poznáte? Umí sehnat práci - umí udělat skvělou službu. Tak dobrou, že jim jí ostatní nadšeně a rádi zaplatí, protože doslova mění jejich životy. Zní to trochu jako klišé, že? Máte možnost se přesvědčit na vlastní kůži.

Co je služba, za kterou každý vesele a rád vytáhne z kapsy klidně 100 000 Kč měsíčně? Přemýšlejte.

Nehledejte v tom žádný patos. Je to taková služba, která mu za ten měsíc přinese 200 000 Kč. A to je to, čím se živíme.

Pomáháme podnikatelům vydělávat peníze skrz internetový marketing. Žádná jiná (legální) cesta k tomu totiž nevede. Není to ten marketing sbírající srdíčka, palce a sdílení, plný soutěží, influencerů a štěňátek.

Podnikatel nám zaplatí sumu a my mu ji zdvoj, ztroj… klidně zestonásobíme. Jak? Protože to děláme dobře. Tak dobře, že bychom mohli do našich řad přivítat klidně 50 dalších lidí a stejně bychom měli více zakázek, než bychom zvládli. My ale nabíráme 1, maximálně 2 kvalitní lidi měsíčně. Proč?

Protože abyste tuhle práci uměli dělat dobře, musíme se Vám věnovat a naučit Vás to. A mnohem lépe se můžeme věnovat jednotlivcům než celému přednáškovému sálu. Je to řemeslo. Takové, u kterého se neumažete a už nikdy nevypustíte z úst větu „Kdybych se býval byl hůř učil a šel dělat zedníka, měl bych se líp. Vždyť oni berou víc než já!“. U nás lidé berou po pár měsících více, než na kolik by jejich vrstevníci měli mít v průměru „nárok“ s pětiletou praxí. Za rok u nás můžete brát klidně více než 90 % populace. Nepřeháním.

Vy sami u nás zažijete to, co budou podnikatelé zažívat díky Vaší práci.

O to se osobně postarám.

Není to ale práce pro každého. Lidé u nás jsou nadprůměrně inteligentní, nadprůměrně snaživí, ctí heslo „Náš zákazník náš pán“, jsou disciplinovaní a neváhají udělat to „něco navíc“, co je odliší od všech ostatních.

A ten, kdo je ochotný udělat něco navíc, se pozná velmi rychle. Třeba tím, že si zkusí zjistit, co je to internetový marketing a co od něj může očekávat. A v čem ho třeba děláme jinak.

Nemusíte mít v marketingu žádnou praxi, urychlí Vám to sice postup, ale jsme schopní a ochotní Vás to od základů naučit. Když uvidíme, že jste jako my. Naučíme Vás všechno, ještě Vám za to zaplatíme a dohlédneme, abyste u nás rostli nejen znalostmi a platem, ale i osobnostně.

Jediné, co Vás dělí od kariéry ve firmě, která chce mít nejlepší markeťáky ve střední Evropě a při které se budete červenat, když se Vás někdo zeptá na plat, je, abyste mi poslali slušně napsaný životopis, prošli dvěma testy a pohovorem.

To je vše. Chcete od života víc než jen nalajnovanou cestu pro jedničkáře? Jestli jste úslužní, inteligentní, analytičtí a kreativní, rádi Vás přivítáme mezi sebou. Bude to jízda.


Informace o pozici

Společnost
INIZIO Internet Media s.r.o.
Adresa
Žižkova tř. 1914/1a, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Administrativní pracovník, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.