Konzultant provozu a administrace rozsáhlého informačního systému

Jsme IT technologická společnost orientovaná na služby pro klienty v oblasti kritické informační infrastruktury České republiky. Našimi hodnotami jsou rychlost, pružnost, kvalita, otevřenost a služba zákazníkovi. Podle toho se chováme k našim zákazníkům i k sobě navzájem. Snažíme se dělat IT jinak. Společně. Slušné chování, respekt a týmová práce jsou pro nás důležité hodnoty. Musí být důležité i pro zájemce o tuto práci.

Máte zkušenosti s produkty společnosti Microsoft, Linux, Oracle, serverové, infrastrukturní, databázové a aplikační prostředí? Umíte „troubleshooting“? Samostatné řešení problémů, kooperace v týmu, komunikace se zákazníkem?

Staňte se členem týmu naší společnosti v Praze. Máme zajímavé projekty a děláme je rádi. Budete muset projevit samostatnost a tvořivost. Ale o to přeci jde, ne?

Více informací o nás na www.beafuture.com

Požadavky na uchazeče:

  • Základní znalost administrace operačního systému Linux/HP-UX/Microsoft Windows
  • Znalost databázového systému Oracle/Microsoft SQL/Postgre
  • Orientace v síťových protokolech
  • Základní orientace v oblasti SAN a storage (HPE 3Par výhodou)
  • Komunikační schopnosti
  • Samostatnost
  • Pozitivní vztah k moderním technologiím
  • Pečlivost a důslednost v zajišťovaných činnostech
  • Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
  • Přizpůsobivost v režimu práce – občasné pohotovosti

Výhodou pro uchazeče je znalost některé z následujících oblastí:

  • Základní znalost virtualizačního prostředí HP/VMWare
  • Základní orientace v Oracle WebLogic Serveru
  • Znalost zálohovacího systému HPE Dataprotector a základní orientace v administraci LTO knihoven MSL (HPE).
  • Základní orientace v dohledovém nástroji HP OpenView Operation a PerfView
  • Povědomí o metodice ITIL, řízení IT služeb, ServiceDesk, IT Operation apod.

Náplň práce:

  • Konzultace a projektové činnosti v oblasti infrastrukturních služeb a jejich implementace
  • Samostatné řešení nahlášených incidentů od zákazníka
  • Analýza logových souborů provozovaných aplikací
  • Poskytování pravidelných činností, preventivní aktivity
  • Administrace a konfigurace prostředí
  • Spolupráce na řešení dlouhodobých požadavků a změn s projektovým týmem a vývojem
  • Komunikace se zákazníky, práce v prostředí zákazníka
  • Komunikace se zahraničními partnery

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
  • Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
  • 5 týdnů dovolené
  • Výše platu dle zkušeností a toho co předvedete
  • Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Jako Vaši odpověď nám prosím pošlete tyto dokumenty:
Životopis, kam kromě obvyklých údajů napište konkrétní projekty, které jste již řešili.

Společnost
Be a Future s.r.o.
Adresa
Generála Píky 1456/16, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Be a Future s.r.o., Petr Forejtek