Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Fajn brigáda ve skladu e-shopu, až 212 Kč/hod #C2voG

Pracovní náplň:

Hledáte brigádu kde si budete moci volit směny dle svých možností? Pro našeho klienta hledáme šikovné muže a ženy na vychystávání objednávek do skladu, kam se pohodlně dostanete během 15 minut autobusem z metra Háje. Směny si můžete volit od pondělí do pátku či neděle. Ve všední dny je docházka možná na ranní či odpolední, v neděli na ranní směnu.

Nástup možný IHNED!

Nabízíme:

- mzda až 212 Kč/hod
- možnost volby směn dle Vašich možností
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- možnost výplaty mzdy i vícekrát do týdne

Požadujeme:

- plnoletost
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Plat
Plat: 170 – 212 Kč / hodina
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 18.1.2022 – 31.12.2022
Zadavatel: Personální agentura