Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Kreativní práce - výroba hřišť, 2 směny, až 40.000 Kč #UklPX

Pracovní náplň:

Chtěli byste mít fajn, kreativní práci bez nočních nebo jen na ranní směnu (kontrola kvality) s volnými víkendy, podílet se na výrobě hřišť a vydělat si třeba až 40.000 Kč dle Vaší praxe? Přidejte se do fajn týmu v nové hale, hledáme šikovné pracovníky na různé výrobní pozice (truhlář, kontrolor kvality, operátor dřevovýroby, montážník..), nejedná se o pásovou výrobu, ale o kreativní práci. Nástup je možný ihned přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme!

A co bude Vaším úkolem?
- práce s nářadím a obsluha strojů
- práce s výkresovou dokumentací
- vstupní kontrola kvality dílů, měření

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení až 40.000 Kč dle pozice a praxe
- 5 týdnů dovolené
- náborový příspěvek 30.000 Kč u pozice truhlář
- flexibilitu práce - když Vám pozice nebude vyhovovat, můžete přejít na jiné oddělení
- dotované závodní stravování + teplé a studené nápoje zdarma
- jazykové kurzy
- finanční odměny za doporučení zaměstnanců 10.000 Kč
- příspěvky na sport a relaxaci
- firemní akce
- příjemné pracovní prostředí
- práci v nové, moderní hale

Požadujeme:

- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (dřevovýroba, strojní pozice)

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 26 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Truhlář, Zámečník, Zedník, Dělník, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eva Březinová
603 862 503
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.